patlıcan moru??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve maviyexsxil tarafından 28 Aralık 2008 başlatılmıştır.

28 Aralık 2008
    Konu Sahibi : maviyexsxil
  1. maviyexsxil

maviyexsxil Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    kızlar ya saçım koyu kahve ve buğday tenliyim patlıcan moru boyamak istiyorum ama nasıl durur bi fikrim yok bu renge boyayan var mı varsa resmini çekip gönderebilirmi acaba??
  2. 2 Ocak 2009
  3. kokoshatun

kokoshatun Guest

cnm merhaba ben bi ara patlıcan moru kullandım çok güzel duruo hele ki gün ışığında benim ten rengim ne buğday ne açık arasında gözlerim çok koyu kahverengi bana çok yakıştı resimlerimde yok o halim ama zaten resimlerde felan çok belli olmuo koyu duruo değişiklik istiosan boyat bence yakışırsa belki kızılın tonlarınada geçersin ben öyle yaptım yinede sen bilirsin boyatırsan sen resmini çekip koyarsın artık:1hug:
  4. 2 Ocak 2009
  5. tu_ba

tu_ba Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ben boyadım ama çok çabuk özelliğini kaybediyor bu renk..15günden sonra tuhaf bir hal almaya başlıyor..birde tam rengi ilk boyamada elde etmek biraz zor oluyor.üst üste boyamak gerekiyor..hemen her ten rengine gidiyor çünkü sadece gün ışığında tam olarak kendi rengi görünüyor normal bir ortamda siyah gibi..
  6. 9 Ocak 2009
  7. maviyexsxil

maviyexsxil Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ben koyu mu açık mı duruyo onu merak ediyorum siyaha yakınsa sevindim bide hangi markayı boyadınız buğday tenliyim ben yakışır umarım çok fazla akıyo mu? ben bi kere kızıl boyatmıştım balyajdı ve aka aka sarı gbi tuhaf bişeye dönmüştü öyle olmaz dimi:uhm:
  8. 23 Ocak 2009
  9. nzz

nzz Guest

ben bu akşam patlıcan moruna boyucam sacım kızıl yeni boyamıştım ama begenmedim nasıl olucak bilmiyorum boyayınca sana yazarım
  10. 2 Şubat 2009
  11. nezz

nezz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar siteye giremedim kac günden beri sacımı patlıcan moruna boyadım resim nasıl gönderilir bilmiyorum ama begenmedim patlıcan moru kızıl serisine kacıyo ben kapatsın diye boyadım olmadı şimdi normal sabunla yıkayıp akıtıyorum
  12. 2 Şubat 2009
  13. nezz

nezz Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar şimdi bu patlıcan moru nasıl kapatıcam onu düşünüyorum cevap yazarsanız sevinirim
  14. 2 Şubat 2009
  15. emilia

emilia Emina Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    bende beyaz tenli ela gözlüyüm birgün çılgınlık yapmak istersem bu rengi denemek istiyorum :)
  16. 3 Şubat 2009
  17. glt

glt Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dene yakışır sana sen hangi rengi kulanıyorsun
  18. 21 Aralık 2013
  19. bayankivircik

bayankivircik Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    saçlarım şuan patlıcan moru. tam esmer tenlı sayılmasamda esmerim hatta kaşlarım çok siyah. yaparken çok tereddüt etmiştim ama inanılmaz yakıştı. kesinlikle tavsiye ediyorum :)