paylaşmayı sevmiyorum

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU2 tarafından 17 Ekim 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Ekim 2008
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

herkese merhaba.benim sorunum paylaşmayı sevmemem.eşim çok eli açık bir insandır.kim olsa yardım eder.3 e 5 e bakmaz elinde varsa verir.arkadaşlarına,ailesine verir yardım eder.
    bense onun gibi değilim.paylaşmayı sevmiyorum.kimsenin eşyalarımı kullnamasını istemiyorum.evlenmeden önce kardeşime karşı da arkadaşlarıma karşıda böyleydim.şimdide değişen bir şey olmadı.sadece eşime karşı elim açık.onun arkadaşları ve ailesi ile paraarını yada eşyalarını kullandırması hoşuma gitmiyor ve aramızda bazen sorun oluyor.ben neden veriyorsun dediğimde de biraz sorun çıkıyor aramızda.aslında böyle olmak istemiyorum ama elimde değil,kendime engel olamıyorum.
    :1closedeyes:

2. 17 Ekim 2008
  3. hadibakem

hadibakem oğlum bırakma anneni Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    demekki huy edinmişin kendine bunu canım
    önemseme canım bazı şeyleri
    dünya malı diye düşünsen
    yavaş yavaş alıştır kendini birileriyle birşeyler paylaşmaya

hadi kolay gelsin

4. 17 Ekim 2008
  5. ilona

ilona psikolocik deli Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    348
    sen ne istiyosun onu yap
    nasıl davranmak istiyosan öyle davran da eşine neden karışıyosun
    onu nie değiştirmeye çalışıyosun
    bırak adam nasıl isterse öyle yapsın senin eşyalarını vermiyo ya yada cebindeki parayı bi başkasına vermek için almıyo ya
    sonuçta paylaştığı kendi eşyaları yada parası
    haa diyosan ki o paramızı harcadığı yada paylaştığı için biz zor durumda kalıyoruz ozaman iş başka:nazar:

6. 17 Ekim 2008
  7. angelsky

angelsky Ümmü Eymen olcam inş. Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    canım kendini bu konuda değiştirmelisin kanımca veren el alan elden her zaman üstündür kararında oluduğu sürece paylaşmak yardımlaşmak güzeldir bende özel eşyalarımı kardeşimle bile paylaşamam ama kardeşimede görümcelerimede bişeyler alırım harçlık falanda veririm eşimden daha bonkörüm bile denilebilir

8. 17 Ekim 2008
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım illaki paylaşacaksın diye bir şey yokki...
    sen vermessin eşin verir... kendi parası kendi eşyası olduğu müdettce sorun olcagını düşünmüyorum..
    ama ortak bır eşyayı yada ortak bır kazancı veirise o zaman konuş derim...
    hem paylaşmak güzel şeydır ...
    bende paylaşırım ....

10. 17 Ekim 2008
  11. EU2

EU2 Guest

ya kimse bende bir şeyi esirgemedi.kardeşimde verdi eşyalarını,annemde babamda aldı.eşimde verdi,yada akrabalarda..ama ben veremiyorum nedense..verdiğim zamanda içim içimi yiyor.eşim eli açık olunca bende eli sıkı olunca ben kendimi onun yanında kötü bir insanmışım gibi hissediyorum

12. 17 Ekim 2008
  13. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    Sen aslında eşinin kendi ailesine para yardımı yapmasına getireceksin konuyu gibi geliyor bana..

Asıl mevzuu bu kanımca..sengözlerimebaksanab

Yoksa misal, kıyafetlerimi ben de başkasına vermem giymeleri için, zaten öyle birbirimizin kıyafetlerini giyen bir arkadaş çevrem yoktur, olsa da bana göre değil..Bu paylaşımı sevmemekse , bu anlamda ben de sevmem..:1closedeyes:

Bu paylaşımı sevmemek değil, biraz titiz olmaktır bazı konularda..Bunu sorun etme bence.

14. 17 Ekim 2008
  15. EU2

EU2 Guest

yooo yanılıyorsun.konu oraya gelmeyecek çünkü ne var ki ne versin.2 aydırda işsiz..zaten çalıştığı zamanda yardımı olmadı ki..benimki daha çok eşya kullanmı ile ilgili...en basiti eltilerimin benim fırımını kullanmalarını istemiyorum...verdiğim zamanda içim içimi yiyor

16. 17 Ekim 2008
  17. EU1

EU1 Guest

eşin yapıor olabilir ve kendı toplam gücünüzden eksılıyor olabılır bu sekılde,
    yani kenara 3 atıcaksanız belkı 1 atıyosunuz olabılır

bılmıyodur yapısı boyledır, omrunuz boyunca da böle gıdıcektır, degısmez. yapı meselesı.

18. 17 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

ayrıca, yazamadım, bu yüzden cevrenız yiyici ınsanlarla sahte dostlarla dolu olabilir sırf para yedırdıgı ıcın sızın yanınızda olan cok ınsan olabılır,
    esını daha cok seven sızı az seven ama yanınızda olan, cunku sız para harcamaya karşısınız o yuzden az sevılıursınız bu yıyıcı ınsanlar tarafından dogru m u .. şakkıdı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.