Paylayasıca Merkür

Konusu 'Başak Burcu' forumundadır ve fbhasret tarafından 24 Şubat 2010 başlatılmıştır.

24 Şubat 2010
    Konu Sahibi : fbhasret
  1. fbhasret

fbhasret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar çok rişca ediyorum yardımcı olursanız çok sevinicem..Başak burcuyum bu Merkür varya bu merkür :eek:klava::eek:klava:aşağıdaki tarihlerde gerileme dönemine giriyormuş..Çok üzgünüm çoook..Çok birşey anlamıyorum bana yardımcı olurmusunuz?

26 aralık - 15 ocak
    18 nisan - 11 Mayıs
    20 ağustıs - 12 Eylül
    20-30 aralık

bu ne demek şimdi ben martta çok sevdiğim bir işe atılmayı düşünüyorum başlamayımmı yani..bilmiyorumkismile..ksa şubat martta rahatmıyım anlamadımki bişi.Psikolojik değil biliyorum bu patlayasıca merkür beni mahvetti.mafoldumben

2. 2 Nisan 2010
  3. escada35

escada35 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    108
    böyle bişeyi düşünüp kendini durdurman saçma olur belki merkür seni geriletip bir kapıyı kaparken yeni bir kapının açılmasına sebep olur bunu bilemezsin yapacagın şeyleri engelleme bırak zaman iyi kötü yaşatıp göstersin sana herşeyi

4. 5 Haziran 2010
  5. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.931
    Ödül Puanları:
    188
    Geri hareket dönemlerinde yeni bir işe başlamayacaksın diye bir şey yok. Normalde bu geri hareket döneminden önce karar verdin düşün başlayacaksın bu dönemde başlayabilirsin. Ama mesela daha önce hiç yokken bu geri hareket döneminde yeni bir iş ya da yeni bir karar vermen gerekiyor işte onda biraz duracaksın ani karar vermeyeceksin. Geri hareket dönemleri bekleme zamanlarıdır eksikliklerini giderirsin hatalı olanları düzeltirsin önceden kararlaştırdığın şeyleri uygularsın.

6. 15 Haziran 2010
  7. fbhasret

fbhasret Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Teşekkür ederim..saolun..