PAZARTESİYİ beklerken hüsran olddu

Konusu 'Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz' forumundadır ve renginn tarafından 23 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : renginn
  1. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senağlama
    Herkese selam arkadaşlar bayağ bir ara vermek zorunda kaldım istemeden geçen mayısta aşılamam olacaktı ama taşınma işlerim olduğu için 4 ay istemeden ara vermek zorunda kaldım ağustos ayında aşılama tedavime başladım göbek iğnelerimi oldum ve sürekli ultrasona girdim yumurta takibim yapıldı ve son 22 ağustos cumartesi günü tekrar doktoruma gitdim pazartesi aşılamam olacaktı ve ctesi günü doktorum ultrasonda baktığında yumurtamın erken çatlamasından dolayı ertelemek zorunda kaldı şimdi moralim çok bozuk ve çok ağladım sizlerle paylaşmak istedim ben gün sayarken bu olay başıma geldi şimdi hastalanmayı beklicem ve 1 ay ara vereceğiz kist oluşmasın diye eylül ayına kaldı çok ama çok üzgünüm senağlama

2. 23 Ağustos 2009
  3. EU3

EU3 Guest

Canımya vardır bunda da bı ahyır sıkm canını belkı bebıŞın kendılıgınden gelır sana hıÇ bıŞeye gerk kalamz :) ne dersın guzel olmazmı

4. 23 Ağustos 2009
  5. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım gün sayıp beklemek varya işte çok kötü doktorum söylediğinde kendimi tutamadım ve ağlamaya başladım doktorumda sağolsun yardımcı oldu ama işte insan kendini tutamıyor

6. 23 Ağustos 2009
  7. seyno

seyno Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    rengincim üzme kendini .. nasip.. bakrsın çatlamış yumurtan sana bi süpriz yapar.. kendi gelir bebişin.. sen işini ona göre ayarla yerimseniben şansını artırmaya bak.. bende sen gibiyim. mecburen bekliyorum ama durmak yok... bakarsın ikimizde aynı anda burdan bu ay hamileyyiiiizzzz diye bi başlık açarız.. inşallah canım.. takma bu kadar.. moral bozmak yok..hayırlısı bu ay budur.. haydi hayırlı sahurlar tatlım..

8. 23 Ağustos 2009
  9. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    İnşallah canım hepimiz için hayırlısı neyse o olsun :Saruboceq:

10. 24 Ağustos 2009
  11. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cnmcm ne kadar sıkma canını desemde olmuyor bnmde cmrtesi gittik yumoşum 19 mm olmuş o gece iğneyide vuruldum bgnaşılamam olcaktı ama gel görki eşim rahatsıxzlandı geçen ayda böle olmuştuuuu bn napyım aynı duurmdayız hayırlısı cnmm ne diyelim elden gelen bişi yk:gitme:

12. 24 Ağustos 2009
  13. ozlem5723

ozlem5723 Guest

arkadaşım zaten çatlatma iğnesinden sonra 36 saat kadar bekleyip sonra aşılama yapmıyorlar mı? senin hesap bende salı günü gittim 13 mm kadardı (yavaş gelişiyordu hatta geçen ay klomenle gelişmedi bile o ndenle puregon iğne oldum dr böyle olması çok daha iyi dedi ) cmt tek doz gerekebilir dedi bende pzt aşılama olurum diye beklerken gittiğimde aynı seninki gibi benimki de çatlamıştı ama dr um bana aşılama yaptı seninki neden yapmadı ki? hatta ben yumurtanın 12 ila 24 saat yaşadığını biliyorum sakın zaman geçmiş olmasın dedim o da sizin bilemeyeceğiniz bir durum kaliteli bir yumurta 48 saate kadar yaşayabilir dedi........ve senin ki bekliyor dedi.........acaba beni mi kandırdı ki...........

14. 25 Ağustos 2009
  15. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım evet durumlarımız aynı sayılır bu arada eşinede geçmiş olsun çok üzüldüm özel olmazsa canım eşinin hastalığı nedir
    canım ben nerdeyse 7 aydır beklemiş olucam şılama için beni gün saymak inan çok geriyor umarım bizim bebişlerde arrtık gelir:ecrin_bebek::Saruboceq:

16. 25 Ağustos 2009
  17. renginn

renginn renginn Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    özlemcim inan bende senin gibi anlamadım perşembe günü gittim herşey normaldi yumurtaların çok kaliteli çok iyi dedi ama son kez cmartesi gel dedi tamam dedim pazartesi günü aşılamam olacaktıki cmartesi ultrasonda baktığında doktor korktuğum başıma geldi kaçırdık dedi ve o kötü haberi aldım bu ay regi ol bekle bir dahaki reginde gel hemen başlıyamayız kist olur dedi çok üzüldüm ama böyle yarın aşılama ypalım felan filan demedi canım inşallah hayırlı olur seninkide:KK46::Saruboceq:

18. 25 Ağustos 2009
  19. esengxuxlxuxm

esengxuxlxuxm minik erkeklerim... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canımcım eşim fmf hastası duymuşsundur belki ateş ve karın ağrısı oluyor ataklarla seyrediyor genetik bi rahatsızlık...bnde bugün iyiyim toparldım brz iki aydır böyle oluyo umarım öbür ayda böyle olmaz herşeyde vardır bi hayır diyorum elden gelen bişiy yokki:gitme: