Pc bebege zararli midir?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve Nelya tarafından 1 Ekim 2009 başlatılmıştır.

1 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Nelya
  1. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba kizlar..
    Kafamda bugunlerde yalniz bu soru var.CADIARZUPc basinda gunde en az 2 saat oturuyorum.Ve zararli diye duydum,onun icin girmemeye calisiyorum nete ama bagimliyim ben KK-ya.yapamiyorum onsuz valla :umursamaz: hamilelikde en sik sorulan sorular topiginde okudum zararli degilmis yaziyor ama ben yine de sizlere de danisayim dedim bu konuyu....siz ne dusunuyorsunuz bu konu hakkinda? CADIARZU

2. 1 Ekim 2009
  3. tuanamevsim

tuanamevsim canım kardeşim gülşah Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    gebelik dönemi için bişiy diyemeyeceğim tatlım lakinn gebelikte masa başında çalışan milyonlarca anne adayı var bende gebeliğimde pc çok kullandım. fakat şunu biliyorum ev içerisinde 0-2 yaş bebek varsa kablosuz modem kullanımı ve aynı ortamdaki cep telefonları bebeklerin beyin zarları henüz gelişmediği için zararlıymışş bilgim bu kadar ama gebelikte çoğumuz pc kullanıyoruz ben kendi adıma şahsen çok kullandım

4. 1 Ekim 2009
  5. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ben yazdigini bilmiyordum bildigim iyi oldu,tesekkur ederim canim yorumun icin

6. 2 Ekim 2009
  7. tuanamevsim

tuanamevsim canım kardeşim gülşah Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    rica ederim canım bende çocuk doktorumuzdan bunu öğrendim benimde bebeğim daha yeni kırk günü bitirdik.geçen kontrole gidşimizde söyledi dr . herşey iyi hoş bizim evde kablosuz modem kullanmıyoruz ama apartmanda dolu kablosuz modem kullanan ister istemez her türlü radyasyon içerikli dalgalar evimizde dolanıyor :1shok: nasıl olucak artıkkk bilmiyorum bende :uhm:

8. 2 Ekim 2009
  9. nurcan3368

nurcan3368 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    48
    Ödül Puanları:
    113
    ben günde 8 saat bilgisayarın başındayım işim gereği yapacak bişey yok