Pco Hastalığının normale dönme şansı nedir?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve melishhe tarafından 29 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

29 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : melishhe
  1. melishhe

melishhe Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    1 yıl oldu diane 35 kullanmayı bıraktım. ayrıca 1 yılda aldoctone ikisini beraber kullandım. doktor 1 yıl kullanıp, 2 ay sonra gel demişti. şimdi yeniden gidicem.

Hormonum normalin 2 katı çıkıyordu başlangıcta. ultrasyonda hep rahim normal, temiz diyordu bakan doktor.ayrıca ilaca başlamadan veya başladktan,bıratıktan sonra herhangi bir adet düzensizliğimde mevcut değil. Kilo vermekte zorlanıyorum,,birden kilo aldım ve aşırı tüy yüzünden doktora gitmiştim.

Benim anlamadığım, bazıları rahim kalınlaşması vs yazmış; acaba bu tip pco hast ın düzelmesi mi zor oluyor, benimkinin normale dönme sanşı nedir????

2. 29 Eylül 2010
  3. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    cnm bende pcos hastasıyım.. diane-35 kullandım ve bana çok yaradı.. adetlerim saat gibi düzene girdi sivilcelerim azaldı ve kilo da almadım.. aynı kilomda seyrettim.. çok faydasını gördüm.. ben hangi doktora gittiysem bu hastalık genetik bir problem dedi...senin yumurtalık yapın bu şekilde denildi.. kesin tedavisi olmayan bir hastalıkmış bizimki.. şikayetine göre tedavi olman gerek. çocuk istiyorsan doktoruna başvurup o şekilde tedavi olman gerek. adet düzensizliği,tüylenme,kilo vs gibi problemlerin varsa eğer ona göre bi tedaviye girmen şart.. geçmiş olsun cnm..

4. 22 Kasım 2010
  5. eminekcby

eminekcby Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba bende de pko var 19 yasında öğrendim şu anda 25 yaşındayım basta hep hapla geldi adetim dianayla sonra bıraktım kendiliğinden 1 yıl geldi sonra stres yasadım bi dönemde gene gelmedi gene ilaç derken bi ot içmeye basladım hapı bırakıp bu çok etkili mucize gibi bi bitki aslan pençesi her gün öğleden sonra lari 1 bardak demleyip içtim 4. gün adetimi getiriyo mutlaka deneyin pkolular yalnız aslan pençesinin tırtıklı cinsinden olacak bu arada araştırdım nbu otta ne varda adeti söktürüyo diye baktım tanen diye bi madde var bu fayda veriyo işte bole şiddetle tavsiye ediyorum

6. 22 Kasım 2010
  7. portekizli

portekizli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    peki cnm bunun başka bir yan etkisi varmı mesala düşük gibi buarada pko sovan kürüde harika işe yarıyor

8. 20 Aralık 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam sorunuza en güzel ve doğru yanıtı pallete vermiş. insülin direç durumunuz değerlendirilerek kilo vermekte sorun yaratan şey saptanabiliyor ise one göre hayat düzeni kurmanız sağlanır.

10. 2 Nisan 2011
  11. kaderzede

kaderzede Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    aslan pencesini bende kullanacam inş.

12. 2 Nisan 2011
  13. _armine_

_armine_ Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    diane 35 i benim bünyem kaldırmadı maHfoldum baş ağrısından ve miğde bulantısından ben yasmin ve orgametril kullandım şuan kist falan yok artık :nazar: