Pco Hastası Olmayıp Yumurtlama Sorunu Yaşayanlar

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve zelis tarafından 13 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : zelis
  1. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben pco hastası değilim ancak yumurtlama sorunu yaşıyorum.klomenle yumurtam gelişmedi.ama purugonpen iğnesiyle yumurta gelişmeye başladı.bu şekilde sorunu olan ve hamile kalan var mı tşk:KK46:

2. 13 Ağustos 2009
  3. sabalak

sabalak Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    mrb bende yumurtlama sorunu yaşıyorum bende 5 kutu menegon kullandım bendede yumurta gelişmedi inş bu şekilde hamile kalanlar vardır darısı başımıza

4. 14 Ağustos 2009
  5. zelis

zelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah canım
    darısı başımıza ...

6. 16 Ağustos 2009
  7. zeliha57

zeliha57 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende menegon kullanıyorum salı yumurta takibi yapılacak inşallah gelişmiştir

8. 20 Ağustos 2010
  9. nesekrem

nesekrem Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba,ben 1 yıllık evliyim..3-4 aydır eşimle çocuk istiyoruz ama olmadı..doktora gittim hormon testi istedi yaptırdım,prolaktin hormonum çok az yüksek çıktı ve bununla beraber yumurta tembelliği olduğunu söyledi..dostinex kulldım haftada 1 yarım içtim..şimdi yumurta tembelliği için adet olmayı bekliyorum..normal adetimin üzerinden 15 gün geçti normaldede düzensiz adet görüyorum ama kasıklarımda ağrı var bide bugün kahverengi bi akıntı geldi çok az..hamilelik olabilirmi acaba?bide nasıl bi tedavi gördünüz arkadaşlar?çatlama iğnesi illaki yapılıyomu?göbekten olduğu için beni biraz tedirgin ediyor:kedi: