Pco hastasıyım, erken doğum yaşadım, tekrar bebeğim olur mu?

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve KAYRAM29 tarafından 12 Kasım 2010 başlatılmıştır.

12 Kasım 2010
    Konu Sahibi : KAYRAM29
  1. KAYRAM29

KAYRAM29 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sayın doktorum,
    ben pco hastasıyım. bebek istemeye karar verdiğimizde doktorum serophene vermişti ilk aşama olarak ve ilk kullandığım ay hamile kaldım fakat bebeğim iki hafta önce 5 aylıkken erken doğdu crp değerim 12 idi galiba bu enfeksiyon olduğunu mu gösterir ve tedavinin ilk ayında hamile kalabilmiş olmam kolaylıkla hamile kalabildiğimi gösterir mi yoksa bu sadece bir tesadüfmüydü. lütfen cevaplarsanız sevinirim

2. 20 Aralık 2010
    Konu Sahibi : KAYRAM29
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba geçmiş olsun. düşünüğünüzle ilgili yorumu ve nedenleri doktorunuz sizinle paylaşmıştır. ben ikinci sorunuzla ilgili diyebilirim ki şanslıymışsınız ve ilk takipte tedaviniz başarılı olmuş. bu iyi bir durum. tabi ki her tedavi kendi içinde şansa sahiptir ve bundan sonra da neler olacağınızı takip ve tedavilerinizle görebiliriz. rahminizin bir gebeliğe izin verdiğini bilmek de başka bir iyi hal. kayıp nedeninizi iyi anlayıp sonrak, gebeliğinizde bunu yaşamanızı önlemek gerekecektir. saygılar