PCO için Diane 35, androcur ve glifor 850 kullanıyorum

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve FLZ78 tarafından 8 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    8 Haziran 2010
    Konu Sahibi : FLZ78
  1. FLZ78

FLZ78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hocam 14 yıldır pco ıle yasıyorum. Tum belırtı ve yakınmalarım mevcut ıstısnasız... Yaklasık 6 aydırda tedavıye basladım. Gec kalmıs oldugumu kabul edıyorum. Boyum 1,62, kılom 80. Zayıflamam gerektıgının farkındayım, akupunktur ve spor salonu planlamamı yaptım. Sorum su: Polıkıstık over ıcın dıane 35, androcur ve glıfor 850 kullanıyorum. Saclarımdakı yaglanma ve sıvılcelenme sıkayetıme cok ıyı geldı. Hap ıle adet gorebılıyorum, bırakırsam eskı halıme donuyorum. Total testesteron ve serbest testesteronum yuksek... Bunun dısında tum bakılması gerekenler normal aralıkta... Doktorum glıfor hakkında zaman vermedı, ne kadar zaman kullanmam gerektıgını bılmıyorum. Benım bu durumda cocugum olabılır mı? En onemlısı asılama ve tup bebek noktasına gelmeden cocugum olabılır mı? Tedavım dogru mu? Doktorum ayrıntı vermıyor. Acaba buna ek olarak endokrınolojıye gıtmelı mıyım? Yasım 32... Sorum bıraz uzun oldu ama yanıtlarsanız cok sevınırım.

2. 9 Haziran 2010
    Konu Sahibi : FLZ78
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam şikayetlerinizin bir ksmını çözmüşsünüz kilo ile ilgili girişimlere başlamışsınız. gliforu uzunca bir süre kullanabilirsiniz mesela gebe kalana kadar. gebelik için kilo kaybı ve yumurtlama takibi gerekecektir diye düşünüyorum .çünkü kendi başınıza adet göremiyorsunuz ve kullandığınız ilaç gebelik önleyici. doktorunuzla tüm ayrıntıları konuşmanızda fayda var. 32 yaş geç kalmış bir yaş değil endişelenmeyin. bol şans

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.