pco lu bayanlar lütfen yardım!

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve suzanella tarafından 12 Nisan 2009 başlatılmıştır.

12 Nisan 2009
    Konu Sahibi : suzanella
  1. suzanella

suzanella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar ben pco luyum..bebek için uğraşıyorum.sivilcelerden ciddi şekilde muzdaribim ve iz kalıyor. izlerim dışa doğru birikinti şeklinde ya da kırmızı lekeler şeklinde oluyor. ne yapıcam cildiyeciye gitsem bi faydası olur mu?zamanla geçer mi güneşte yanınca falan..moralim aşırı bozuk lütfen yardım.

2. 12 Nisan 2009
  3. suzanella

suzanella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    buarada bişey daha. 2 ay yumurtalıklarını dinlendirmemiz lazım diye dr diane 35 verdi. içmeye başlayalı 15 gün oldu hala çok şiddetli sivilcelerim çıkıyor.ilk aydan normale dönmemesi normal mi sizce?
    sivilcelerimi sıkmıyorum yine de iz kalıyor.

4. 12 Nisan 2009
  5. angel_eda

angel_eda rabbim bebeğimi koru... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86

6. 12 Nisan 2009
  7. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım bende pco yum ve yıllardır geçmeyen sivilcelerim vardı ne kullandıysam hiçbi işe yaramadı
    ama sonunda cildime en uygun ürünü buldum hemde çok çok ucuz diğer ürünlerin yanında
    amway in gh bal özlü sabunuyla sabah akşam ılık su ile masaj yaparak yıkıyorum yüzümü 3 yıldır kullanıyorum ve bir iki ayda sivilceleri kurutuyo zamanla lekeler de geçiyo inşallah seninde işine yarar tatlım

8. 12 Nisan 2009
  9. suzanella

suzanella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ceylancım önce cvp için çok sağol . nemlendirici olarak ne kullanıyosun peki? sen de bebek için mi uğraşıyosun? yani kullandığımız ürünün gebelik şüphesi taşıdığımız zamanlarda da uygun olması gerekiyor ya. bi de bu ürünü internetten mi alabiliyoruz sadece?

10. 12 Nisan 2009
  11. densem

densem yanımda kal... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    öncelikle merhaba.aranızda yeniyim.yardımcı olurmuyum bilemem ama..o dışa doğru büyüyen ve kocaman ağrılı olan sivilcelere dr kistik diyo.bende aynı sivilce problemini yaşadım ama pco yok bende çok şükür.diane 35 e gelince,ben ona sadece mucize diyorum.inan 2-3 aydan sonra mükemmel sonuçlar weriyo.9aydır kullanıyorum sadece isilik gibi bir yada iki tane çıkıyo sivilce oda belli günlerde tabi.onun dışında izler bende de oldukça war.ona çözüm diil belki ama bence diane 35 çok iyi cildi bebek gibi yapıyo.eğer doktor werdiyse dewam etmeni öneririm ben.Allah şifa wersin hepimize..yardımcı olmuşumdur inş..

12. 12 Nisan 2009
  13. densem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bişey daha..kullanmaya başladıktam sonraki ilk regl den itibaren tam bir ay lekelenmem olmuştu.eğer böle bi durumla karşılaşırsanızda korkmayın bu çok normalmiş..ben çok korkmuştumda..

14. 12 Nisan 2009
  15. suzanella

suzanella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    densemcim lekelenmeyle kastın nedir anlayamadım canım?

16. 12 Nisan 2009
  17. densem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    yani normalde 6 veya 7 gün sürer regl bende.ama 7günden sonra bir ay boyunca kanamam dewam etti çok yoğun bi şekilde diil ama.bazen tuhaflaşıyodu nası anlatimki yazamıyorum burda açık açık :)

18. 12 Nisan 2009
  19. suzanella

suzanella Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    evet anladım..peki bu sivilce izleri baki mi kalıcak böyle??