pco lu hanımlar 1 bakarmısınız

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve askperisi tarafından 16 Nisan 2009 başlatılmıştır.

16 Nisan 2009
    Konu Sahibi : askperisi
  1. askperisi

askperisi Guest

bu gun doktora gittim cok fazla kist oldugunu soyledi vede idrar yolu enfeksiyonum varmıs novosef ve neo penotran verdi pco cabuk duzelirmi bu ilacları kullanan varmı offf aklım cok karıstı ben anne olamıcakmıyım:çok üzgünüm:

2. 16 Nisan 2009
  3. zuzu79

zuzu79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım pco hastalığı biraz kıl bi durum
    kilona cok dikkat et almamaya çalış
    hamile kalmak biraz daha zor normal kadınlara göre ama imkansız değil
    rabbim dermansız dert vermesin dimi iyi akşamlar

4. 16 Nisan 2009
  5. bebekteyiz

bebekteyiz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende p.overliyim kendimi bildim bileli yani bildiğim kadarıyla tedavisi yok istediğne göre tedavi ediliyosun yani adet düzensizliği veya çocuk isteğine göre tedavi yapıyolar

6. 16 Nisan 2009
  7. raebzeh

raebzeh Elhamdülillah Ya Rabbi.. Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim..bende pkoluyum,pko adet düzensizliği,yüzde sivilce,tüylenme yapıyo,,tabi bu kişiden kişiye değişebiliyo.pko yumurtaların gelişmesine engel olduğu ve yumurtalarda tembelliğe sebep olduğu için hamileliği zorlaştırıyo..tedavisi kolay,ama bebişin tutunması önemli..tedavin yumurta geliştirici hap içiyosun adetin 3. - 5. günü sonra usg ile yumurtaların gelişmiş mi diye bakılıyo eğer istenen büyüklüğe geldiyse çatlatma iğnesi vurunuyosun..sonrası dr unun belirlediği günlerde ilişkiye giriyosunuz...kısacası böyle..inşallah faydam olur canım benim..benim 2,5 yaşında kızım var kızıma da tedaviyle hamile kaldım..şimdi 2.bebiş için tedavi görüyorum..Rabbim hepimizin hakkında hayırlısını nasip etsin..amiinn..

8. 16 Nisan 2009
  9. sersev79

sersev79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    86

10. 17 Nisan 2009
  11. askperisi

askperisi Guest

cok sagolun kızlar insallah gerk kalmaz tedaviye "cok uzgunum ama yapıcak hicbirsey yok