pco'lu hanımlar kaç kilosunuz???

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve isolde tarafından 16 Mart 2009 başlatılmıştır.

16 Mart 2009
    Konu Sahibi : isolde
  1. isolde

isolde sadece kızım.... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    ben 7 aylık evliyim..evlendikten sonra tam 6 kilo aldım ,evlennmeden önce 48 olan kilom 54e vurdu..şikayetimi anlattığım herkes kilomun çok yerinde oldugunu söylüo ama ben kilo aldıgımı ve vücudumda çatlakları görmeye başladığım heran üzülüorum...sizlerde söylermisiniz kaç kilosunuz...mirmirmirmir

2. 16 Mart 2009
  3. BADENURCAN

BADENURCAN Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım kiloyla alaksı yok bence.ben 36beden gıyınıyorum

4. 16 Mart 2009
  5. balxixmnur

balxixmnur Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende evlendikten sonra 12 kilo aldım ve halada veremiyorum bu kiloları. sen çok fazla almamışsın takma o kadar.

6. 16 Mart 2009
  7. burcinn

burcinn Ayşenur ve Çınarın annesi Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    108
    ben 7.7.2007 de evlendim.47 kiloydum o zaman.
    doğum kontrol hapları,adet düzenleyici ilaçlar,vitaminler,bağışıklık sistemi kuvvetlendirici ilaçlar,klomen,glucophage vs gibi bir sürü ilaç kullandım 1,5 senedir ve şu an 53 kiloyum.boyum 1.65.seni çok iyi anlıyorum.bana da kilolu değilsin diyorlar ama aldığım 6 kilo beni çok rahatsız ediyor.diet+spor yapıyorum 2 aydır ama pek bir faydasını göremedim.genel anlamda bir kilo sıkıntım yok ama incecik vücudumda kocaman bir göbeğim var..zaten bebiş olmuyor bir de görenler "aaa hamile misin?" demiyor mu çıldırcak gibi oluyorum..umarım tez vakitte şifa buluruz hepimiz..

8. 16 Mart 2009
  9. Hymarry

Hymarry SOLDAKİ SAREE'NİN, SAĞDAKİ HALE'NİN ANNESİ :) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    Ben de evlendikten sonra pko teşhisi öncesi ve sonrası 1.5 yılda tam 15 kilo aldım,şaka gibiydi.Şuanki kilomu hiç söylemeyeyim şimdi :eek: .Ve bu işin kiloyla çok alakası var malesef,bu bir gerçek. Üstelik,yıllarrca 1kg aşağı 1 kg yukarı oynamazken.Ne kadar vermeye çalıştıysam da olmadı.Şuan tedaviyle ikiz bebek bekliyorum,bebek tedavisi öncesi resmen aç uyur aç gezerken bile ancak bi kaç kilo vererek hamile kaldım.Hamile kalmadan önce de hamile olduğumu tahmin eden densizlere bi daha selam bile vermek istemedim kaydirigubbakcemile3.Üf yaa,bu işler çok zormuş.
    Fakat hepinize hayırlı zamanlarda hayıurlı hamilelikler diliyorum..a.s.

10. 17 Mart 2009
  11. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    evet o göbek bendede var herkes banada bebekmi falan die soruo deli oluorum....basenlerim faland abüyüdü..kayınvalidemde kendi yapmış gibi övünüo tabi ben onlara bu rahatsızlığmdan bahsetmedim kendi ii bakıom falan die havalara girio deli oluorum...

12. 17 Mart 2009
  13. lxuxcian

lxuxcian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende 15 kılo aldım yazık bana :)

14. 17 Mart 2009
  15. isolde

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    peki sizlerin yaptıgı özel bişi varmı ya biz bu hastalıktan dolayı kg alıoruz dimi arkadaşlar ya bekarken herkes gıpta ederdi bana okadar yerdimki kg almazdım hiç...ama evlenndikten sonra kilom şaştı resmen...bgn 1 kg daha almışım 60 olursam depresyona girerim heralde..buarada boyum 1.68..bişiler söyleyin arkadaşlar...valla birileri bişi yazmışmı die gözüm öle bu sitedemirmirmirmir

16. 17 Mart 2009
  17. lxuxcian

lxuxcian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben sadece yedıklerıme dıkkat edıyorum o yuzden yerımde sayıyorum ne verdım ne aldım ama spor yaparsam kesın verırırım havaların ısınmasını beklıyorum en guzelı spor canım sende dene

18. 17 Mart 2009
  19. Fuxsxyamanya

Fuxsxyamanya benim de olacak mı? Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bence yol yakınken daha fazla kilo almamaya bakın.. ben yıllarca 48 kilyodum.. evlenirken 50 falandım.. şimdi 63 kiloyum :KK43: .. her yıl kilom arttı.. vermek de her geçen gün daha da zorlaşıyor kızlar...