Pcolular adet olamayanlar vb arkadaslar bu benım hıkayem

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve YESIMMM24 tarafından 31 Ekim 2009 başlatılmıştır.

31 Ekim 2009
    Konu Sahibi : YESIMMM24
  1. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3 yıl denedım olmadı benım eskı mesajlarıma bakabılırsınız cok zorlu gunlerdı benım ıcın hala ınanamıyorum 3. Ayım bıttı ben ılacsız adet bıle olamazdım oysa ben bır tek sey kullandım abd deyım bıtkısel bır tablet kullandım burda 3 ay ıctım 3 ay adetım geldı 4. Aya hamıleleydım ınanamıyorum allah ıma sukur bır mucıze olarak buldum zaten her arkadasıma onerıyorum sızede onerıcem ama sıte yonetımı belkı ıstemez ısım vermeyı ama 3 yıl yasadıklarımdan sonra bılıyorum duygularınızı ıstersenız ozelden mesaj atabılırsınız bır yere daha yazmıstım ama bulamıyorum yazdıgım baslıgı

2. 31 Ekim 2009
  3. fay78

fay78 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bana o ilacın adını yazman mümkün mü arkadaşım. Bir de o ilaca nasıl ulaştın. sana kim tavsiye etti canım.
    Merakla bekliyorum yanıtını

4. 31 Ekim 2009
  5. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilacın adını bana da atarmısın özelden nerden temin edebiliriz fiyatı nedir..teşekkürler paylaşımın için.allah bebeğini kucağına almayı naasip etsin...

6. 31 Ekim 2009
  7. aysuny

aysuny Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.114
    Ödül Puanları:
    103
    Canım senın adına cok sevındım banada gonderır mısın bu ılacın bılgılerını

8. 31 Ekim 2009
  9. DerinSu

DerinSu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    34
    Ödül Puanları:
    198
    vallacanım bende çok sevindim senin adına..ben polikistikover hastasıyım..bebegim olsun istiyorum uzun süredir:KK43:((( aynen adetlerim çok gecikiyor..bu yüzden sogan suyu içtim 3 ay boyunca ve biraz düzene girdi gibi ama dedigin ilacı çok merak ettim bana da yollarsan çok sevinirim...
    ALLAHIM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN canım.saglıklı sıhhatli bir hamilelik geçirmen dilegimle..opuyorumnanaktan

10. 1 Kasım 2009
  11. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu ilac degil kimyasal birsey degil abd de uzun suren arastirmalarim sonucu buldum sanirim 30 yil kisirlikla ugrasan kadin dogum dr ozel bir bitki ve vitamin karisimi yapmis cogu amerikali bununla hamile kaldigini solemisti bende denemekten bir zarar gelmez dedim dedigim gibi denedim arastirmak istiyorsaniz googleye fertilaid yazin cikicaktir yalniz siteler ingilizce gunde 3 kere her yemekten sonra kullandim ben ve sadece internetten satin aliniyor abd de bole hatta burda haberlerede cikmis 10 yil cocugu olmayan kadin icmis bir kac ay olmus ben bilmiyorum bildigim tek sey bana yaradi Allah ima sukur fiyati 28 dolar internetten arastirip belki daha uygun fiyata bulabilirsiniz ama dolarla satiliyor cunku amerikada sirketi neyse bir arastirin derim

12. 2 Kasım 2009
  13. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    ne olur banada mesaj atar mısın 7 yıl oldu evleneli bebek hasreti ile yanıyoruz içimde bir kıpırtı oldu ne olur banada özel mesaj atar mısın fiyatı hiç önemli değil Allaım herkeze hayırlısı ile nasip etsin

14. 2 Kasım 2009
  15. eylul01

eylul01 oysa bir umuttu Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım banada nasıl temin edebileceğimizi yazarmısın?

16. 7 Kasım 2009
  17. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaslarim biliyorum hissettiklerinizi aynisinida ben yasadim soyluyorum ozelden mesaj yazmama gerek yok google ye girin fertilaid yazin arastirin link koyucam bir dakika

18. 7 Kasım 2009
  19. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    FertilAid Fertility Supplements for Women & Men: Optimize Your Chances of Conceiving!

FertilAid Fertility Supplements for Women & Men: Optimize Your Chances of Conceiving!

bu sitede var bunun kadinlar icin olanini kullandim erkekler icinde var ben rahatsiz oldugum icin ben kullandim bu siteden iyice arastrin okuyun ben tavsiye ediyorum kesinlikle ama ozelden bu bir ilacmis gibi algilanmis degil arastirin lutfen icindekileri okuyun ben adet olamayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum Allah yardimciniz olsun