pcolular aranızda sogan ve ıncır kuru kullanıp dogal yollardan hamıle kalan varmııııı

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve winx perisi tarafından 6 Haziran 2009 başlatılmıştır.

6 Haziran 2009
    Konu Sahibi : winx perisi
  1. winx perisi

winx perisi acıımakkkkk yokkkkk Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    pco lıyımm.hormonlarım duzenlı ama ben cok korkuyorum bebegım olmassa dıye doktor hormonlarım duzenlı oldugu ıcınn herhangı bı tedavı vermedı yapacak bısey yokk dedı kıstlere ama ben korkumdan once sogan suyunu denedım ptesıde ıncıre baslıcam pco lıler veya olmayanlar deneyımlerınızı paylasırmısınız lutfennnn:tomato:a.s.

2. 6 Haziran 2009
  3. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaslar kımse yokkkmuuuuuuuu mafoldumben

4. 8 Haziran 2009
  5. baharb

baharb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bana ultrasonda poliksitik görüntüsü var dediler. ama hiç bir test yapmadılar.

6. 8 Haziran 2009
  7. baharb

baharb Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    açtığın bu konu başlığını ben de çok merak ediyorum ayrıca. :)

8. 8 Haziran 2009
  9. katip

katip Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende pco hastasıyım hormonlarım normal ama düzenli adet olamıyorum 3 gündür soğan kürünü kullanıyordum bu gün rahatsızlandım
    hemde ilaçsız 8-9 aydır ilaçsız adet olamıyordum şu an çok mutluyum birde hamiş kalabilsem

10. 8 Haziran 2009
  11. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım geercekten sogan suyu cok faydalı ama 15 gun ıcıpm 10 gun ara vereceksın ıncırıde oyle esra arkadasımız vardı dıger topıkte ıncır kuru yaptıgı ay hamıle oldu bende eger bu ay hamıle kalamazsam deneyecem,hepımızın Allah yardımcısı olsun:Saruboceq::Saruboceq:

12. 8 Haziran 2009
  13. figen_figen

figen_figen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de pko hastasıyım, ayrıca prolaktin yüksekliği de var. normal yollardan hamile kaldım. bi oğlum var.kullandığım tek ilaç prolaktini düşüren bi ilaçtı. umudunuzu yitirmeyin.

14. 8 Haziran 2009
  15. xxxxxangel

xxxxxangel GÖBÜŞÜ BEBİŞLİ:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    allah bagıslasın canım tabı ya bı bakıma onlar ıse yaramıo cunku verecek olan Allah onlar bı sebep zaten

16. 9 Haziran 2009
  17. winx perisi

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    153
    evt haklısınız sımdı hasta olmayı beklıyorum 15inde olacagım sabah bulantım vardı hafıf psıkolojıkmı bılmıyorum artıkk 14 unde tekrar baslıcam sogan kurune 10 gun daha uygulacam 4/5 kez tekrarlayım bakalımm.benım hormonlarımm duzenlıymıs ama ben stres yapıyorum galıba zaten dktan geldıgım gun saaattlerce agladım cocugum olmayacak dıye.ama daha cok esımın benım yuzumden babalık hakkını elınden almısım gbı dusundum ondan cok korktum belkıde.hepınıze cvblarınız ıcın tesekkur ederım arkadaslar inşallah bebeklerımızı kucagımızı almayı nasıp eder Yüce Rabbimm:Saruboceq:

18. 9 Haziran 2009
  19. gonca_33

gonca_33 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    şüphesizki veren allah.arkadaşlar bende pco hastasıyım adet olmaya başladığımdan beri adetlerim gecikir hatta ilaç içmezsem aylrca adet olmam.ben bu soğan kürünü uyguladım 3_5 gün gecikmelide olsa adet olmaya başladım.ilaç kullanmadan adet olmak bile benim için önemli bişey.