pcolular ve adet olamayanlar bakmanizi tavsiye ediyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve YESIMMM24 tarafından 21 Eylül 2009 başlatılmıştır.

21 Eylül 2009
    Konu Sahibi : YESIMMM24
  1. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    3 yildir ilacsiz adet olamiyordum beni taniyanlar bilir sanirim dr a gorede bole agir pcos yumurtam hic ama hic buyumuyordu yumurtlamiyordum da sonra yurtdisinda cok unlu olan bir bitki ve vitamin karisimini gordum cogu kisi adetlerinin duzene girdigini ve hemen adet olduklarini ve hami;e soluyorlardi aslinda hikayem ole bir mucizeki neyse onuda anlatirim sonra o vitamini alip icmeye basladim ilk ay adetim geldi inanamadim dedim umarin gelecek ayada olur 2 ayda adet oldum inanamadim ve 3 ay oda ayni adetim geldi bu benim icin cok buyuk birseydi cunku artik kendimi menapoza girdim diye dusunmustum 4 ay adetim gelmedi ama degisiklikler hissediyordum aniden kalktigimda sag yumurtaligimda bazen solda sancii hissettim bu ne simdi dedim her daim aciyordu sonra goguslerim acimaya basladi ama cok degil hassasti yani ve bu belirtiyi gordunuzmu bilmiyorum vajinam inanilmaz derecede yumusakti hatta esimle birgun iliskiye giremedik :) cok canim yandi bana ne oluyor dedim ama onemsemedim bekledim ve 15 gunun sonunda uzuntulu uzuntulu test yaptim test sonucun pozitifti inanamadik esimle yeni aldik onlarda pozitifi dr gittik sanirim ultrasonda gordugumuz keseydi kurt gibi bisey kucucuk eger Allah im bagislarsa cok mutlu olacagim hala saka geldigi icin kaybetme korkusu cok var ama diyorum galiba ilacimi buldum ne ictimse bir ay adet oldum olamadim cok zor gunlerdi benim icin denemenizi kesinlikle tavsiye ederim adi fertilaid googleye yazarsaniz cikar ama ingilizce birsey bunuda bazilarin yasadigi buyuk streslerden dolayi yaziyorum kendim uc yil boyunca boguldum sanki neyse arkadaslar ben hamile resmi koymak isyiyorum yani hamile ikonu nasil koyuyorsunuz bulamadim yardimci olurmusunuz lutfen

2. 21 Eylül 2009
  3. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ay canim ne guzel haber bu, Allah bagislasin, dogumdan geldigin cok mutlu gunlerini de yazmayi nasip etsin Rabbim. :nazar:

4. 21 Eylül 2009
  5. pinkaya87

pinkaya87 varlığın öyle bi sevinçki Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok sevindim canım işllah sağlıkla kucağına alırsın

6. 21 Eylül 2009
  7. BurcuMucizeiihtisam

BurcuMucizeiihtisam bekle Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Rabbim kucağına almayı nasip etsin inşallah sana canım.tavsiyen için çok teşekkür ederim eby de gördün denemey, düşünüyorum...saolkaydirigubbakcemile5

8. 21 Eylül 2009
  9. Nelya

Nelya NiLoVski Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    ilk once senin adina cok mutlu oldugumu soleyeyim.tebrik ediyorum seni.insallah bebegini saglikli bir sekilde kucagina alirsin.
    gelelim soruna....asagidaki linkte hersey yaziyor canim.ordan kendine takvim olustura bilirsin.

http://www.kadinlarkulubu.com/sohbe...vimi-vs-vs-nasil-yapilir-anlatimi-burada.html

10. 22 Eylül 2009
  11. karde

karde keşkeler olmasa Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi baktım dogurganlıgı artıran vitamimmiş doktorlar tarafındanda tavsiye ediliyormuş neden bizim doktorlar vermiyor bize uzun yolu seciyorlar yada hemen tüp bebege yöneltiyorlar.burda bulabilirsem bende deniyecem bu vitamini kullananların başarı öyküleri vardı okudum inşallah ben ve benim gibi bebek yolu bekleyenlerde başarır

12. 23 Eylül 2009
  13. maybeBaby

maybeBaby Sıkı tutun bebeğm Üye

Beğenildi:
    43
    Ödül Puanları:
    113
    harika, çok sewindm, tebrikler canım...

ben pcolu muyum tam emin değilim ama, yumurtlamada bir sorun olduu kesin...

peki canım ben bunu türkiyede bulamazsam, yurt dışından getirtme şansım var mıdır?

14. 13 Ekim 2009
  15. BurcuMucizeiihtisam

BurcuMucizeiihtisam bekle Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Merhaba canım fertilaid hakkındaki tavsiye yazını okudum ve etkilenip sipariş verdim daha bu gün elime geçti.sormak istediğim birkaç şey var.
    adetinin birinci günündemi başladın yoksa herhangi birgündemi.mesela benim bugün 10.günüm almaya yarın başlamalımıyım sence.
    sanırım günde üç tane içilmeli doğrumu?
    bide bu kapsüller çok büyük sen nasıl içtin canım içini acıpmı yuttun yoksa direk o haliylemi.
    Teşekkür ederim tavsiyen ve cevabın için..

16. 31 Ekim 2009
  17. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Burcu caım actıgım konuyu bulamadımda ben kapsul olarak ıctım gelır gelmez hemen basladım cunku adet olamıyoırdum zaten kapsuller buyuk degıl ama

18. 31 Ekim 2009
  19. YESIMMM24

YESIMMM24 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Sabak oglen aksam yemeklerden sonra bır kapsul ıcılecek canım ole kullandım kı ustunde dırectıondada ole yazıyor