pcoluyum ankaradayım bebiş istiyorum özel bi hastanede doktor arıyorm:)

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve inciay tarafından 22 Eylül 2009 başlatılmıştır.

22 Eylül 2009
    Konu Sahibi : inciay
  1. inciay

inciay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar ankaradayım ve nerdeyse bi yıldır bebek istiyorum ama bi iyi doktor bulamadım. bn konuşan bi doktor istiyorum sonuçta PCOS işte psikolojik yönüde var bunun:KK43:

tavsiyelerinizi bekliyorum ama hemen çünkü beklemek zor en iyi siz anlarsınız beni

hımm tabi bu arada EMEKLİ SANDIĞI anlaşmalı olursa hastane tabi bnm için daha iyi ama olmasa da düşünebilirim özel sigortasıyla giden falan da varsa kızlar maliyetiyle yazarsanız çok sevinirim ee tabi birsürü tahlil falan yaptırcam kesin:))

aman yeterki moral veren ve tedavisi sonuç veren bi doktor olsunda maliyet 2. planda bilgim olsun yeter
    çok fazla bekletmeyin bni kızlar:)

2. 26 Eylül 2009
  3. ayenaz

ayenaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım ana sayfadan girince orda arkadaşlarımızdan birisi iyi doktorların önerilmesini istemiş.bence ordan doktor bulabilirsin.eğer halen daha arıyorsan bak bence

4. 26 Eylül 2009
  5. ayenaz

ayenaz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşım tam adres vereyim diye tekrar yazdım.ana sayfada jinekoloji bölümüne girersen adresleri bulabilirsin.rabbim dileklerini kabul etsin inşallah.

6. 26 Eylül 2009
  7. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ben medicana ya gidiyorum. gayet memnunum. bende çalışan memurum. ultrasonlu muayene fark ücreti 115 tl. eğer ultrason olmazsa 30 tl. eğer tahlil yaptıracaksan çok fark çıkıyo...

benden doktorun istediği tahlilleri sordum 400tl fark çıktı. bende gidip bir poliklinikte yaptırdım doktora götürüp gösterdim. öyle de yapabilirsin.

doktorum rahim filmi de istemişti. onu kendi doktoruma çektirdim. ondan da 200tl fark aldılar.

tamam fark ödüyorsun ama insan gibi muamele görüyorsun.

8. 28 Eylül 2009
  9. inciay

inciay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    medicana.yı çok merak ediyordum çk aydınlatıca oldu yazdıkların tahliller dışarda yaptırılabilir gerçekten medicanada kim dr.un?
    kızlar bide güven hastanesini çk merak ediyorum giden varmı orada ne kadar fark çıkıyor ki?

10. 28 Eylül 2009
  11. inciay

inciay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    simeray bu arada çk teşekkürler yazdıkların için:) bu arada ayenaz çk saol burda cvp yazan pek olmamıştı orayada açmıştım konuyu ilgin için saol:)

12. 28 Eylül 2009
  13. simeray

simeray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    benim doktorum Türkan Hanım. çok kibar ilgili iyi bir doktor. birkaç tane daha doktor var onlarında hastaları çok. Batu Bey var o da şeker bir doktora benziyordu. şimdilik memnunum canım tavsiye ederim...