pcoluyum gonal f ile 7 tane yumurtam oluşmuş:))

Konusu 'Kadın Faktörü / Kadın İnfertilitesi' forumundadır ve fatma_85 tarafından 18 Ekim 2009 başlatılmıştır.

18 Ekim 2009
    Konu Sahibi : fatma_85
  1. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben pco hastasıyım.kilo tüy hiç bi problem yok gebe kalamıorm.bu ay gonal f göbekten iğne yaptm doktor verdi.bir gittim ki ne görelim ilacın düşük dozuna rağmen 7 yumurtam olmuşdelikafaduldenşutarafagitti
    bugün çatlatma iğnesi oldum.benim gibi pcolu olup çatlatma ile hamile kalan var mı aranızda?:uhm:

2. 18 Ekim 2009
  3. cucu-pete

cucu-pete Sana Emanetiz Rabbim... Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    146
    canim cok sevindim adina...
    ne güzel yumurtaliklarin direnmemisler:))
    ben iki defa bu yöntemle hamile kalamadim,en son cuma günü negatifi gördüm
    ama insallah sen hamis kalirsin ve diger tüm pcoslulara moral olursun
    bu yöntemle hamis kalan bir cok arkadasimiz var sükür

4. 20 Ekim 2009
  5. estamp

estamp sonunda... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    canım çok sevindim . bende pco luyum.Umarım hayırlısı olur,bende yeni başlıycam tedaviye,doktoruma bu ilacı bi soruyum bakalım.Bide bişey sorucam,göbekten deyince biraz korktum,acıtıyomu?..

6. 20 Ekim 2009
  7. estamp

estamp sonunda... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    aaaa.hihoyyyt. bu arad yeni dikkat ettim,sende konyadansn galiba hemde meslektaşız ,doktorunun adını verebilirmisin,teşekkürler...

8. 21 Ekim 2009
  9. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben konyalıyım ama şuan şırnaktayım.doktorum da konya tıp fakültesi hastanesinden geldi şırnağa.adı nalan cihangir.bu haziranda tekrar konyaya dönecek o zaman gidebilirsn çok güzel ilgilenio.adı nalan cihangir.kısırlık üzerine araştırma hazırlıomuş.
    ereğli ilçesinde de güray ünlü die bi dr var.o da çok ii.tavsiye ederim.
    :ecrin_bebek:

10. 21 Ekim 2009
  11. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

inşallh sen de ben de şu pozitif çizgisi görürüz.tüm pcoslulara umut oluruz.çatlatma iğnesini vurduktan 36 saat sonra çok sancı oldu tabi 7 tane yumurta olunca haliyle.bi de baktı dr bi tarafta 4 tane bi tarafta 2 tane olgun yumurta vardı.19 20 mmlk.
    bi umut doğdu benim için inşllh olur.

12. 21 Ekim 2009
  13. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım o iğneyi yapmak çok kolay çookkkk.dr mutlaka sor .
    ben şırnaktayım dr hergün hastane eziyeti çekme dedi kendin vur dedi.diyarbakırdan getirtti.gonal f pen 450 yani kalem.kendi otomatik zaten dr ayarlıo dozunu sonra sen 1 hafta kadar vuruosn.düğmesi var oraya basıosn sadece.buz dolabında saklıosn.
    sinek ısırığı gibi bi acısı var normal iğnelerden çok ince ve kısack .03 kalemden bile ince.
    yalnz şunu belirteyim ben öğretmenim.ilaçtan 3 kutu aldm.1 milyardan biraz fazla tutuo devlet yarısını ödedi 508 lira fark ödedim.biraz pahalı ama ben özel dra diil devlet hstnsine gidiorm dr şırnakta olduğumuz için bana çok ilgi gösterio.muayene ücreti de yok.inşllh emeklerimiz ve paralarmz boşa gitmez biz de hamiş oluruz.

14. 22 Ekim 2009
  15. sevilaykucuk

sevilaykucuk Beril&Emir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    günaydın canım... Bende pcoliyim. O iğnenin 900lü sayesınde şuan ikiz gebeyim. 6 aylık olduk. Benimde 7 yumurtam vardı.Kaliteli yumurta olsun diye hergün incir yedim.. şükür Allahıma tuttu. umudunu hiç yitirme.. Çatlatma ignesini olduğum gece kasıklarım cok agrımıstı ertesi gün gittiğimizde bütün yumurtalarım catlamıslardı.
    Test sonucuna kdr yattım meryem süresini okudum.. bol bol dua ettim. Yoktan var eden rabbim ol demediği müddetçe olmaz..Yaradan bütün herkese bu duyguyu yaşatsın..ıçini ferah tut.Dualarım sizinle sevgiler

16. 22 Ekim 2009
  17. fatma_85

fatma_85 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bu foruma msj yazdığın için sana çok teşekkür ederim.ilaç gibi oldun.çatlatma vurulduktan 36 saat sonra ilişki demişti dr o akşam kasıklarımda çok ağrı oldu ama geçti ertresi sabah.çatlatma olalı bugün 4 gün. hala karnmda şişlik ve hafif bi ağrı var.sende de böle olmuş mudu?bi de dr bana sürekli yat demedi.ben çalışıorm sadece ağır kaldırmıorm okadar.
    çok heyecanlıym dr rahim kalınlığı çok ii rahim çok temiz dedi.yumurtalar çok kaliteli dedi.kocamandı hepsi.
    inşllh olur meryem suresini de okıcm bilmiodm ben.çok teşkkrler.
    allah ikizlerini sana bağışlasın tek yumurta ikizleri mi?:CüvCüv:

18. 23 Ekim 2009
  19. sevilaykucuk

sevilaykucuk Beril&Emir Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Günaydın rica ederim. Bütün pco lıler de gebe kalabılır ama yardım almak lazım.
    Bizde igneden sonra ilişki bikaç gün daha ilişki demişti sonra yapmıycaksınız demişti. toplam igneden sonra 3 gün gün aşırı yaptık. Şişlik ve ağrı hep olucak cünkü igneler şişiriyor kokrma zamanla emin ol inicek.banada demedi daktır amcamız yat diye cünkü bende calısıyorum. Ama ben eve geldıgım an yattım hep ayaklarımı yüksekte tuttum. Evet sakın agır kaldırma..
    Ne güzel bak yumurtalıkların kocaman ve kalitelıymış inşsallah tutmustur kuzuların...
    Zaten önce rahim kendini gebelıge hazırlıycakkı sonra yumoşlar tutunsun..
    cokta düşünme ama hep olumlu düşün.. Kasıkların agrıdıgı an korkma..
    ikizlerim ayrı yumurta ikizleri. Zanımca birisi aşılama anında tuttu. Digeri birlikte oldugumuz gün tuttu Yani bilemezsin Yaradan verdi bin şükür Hep ikiz istedik gönlümüze göre verdi......
    Sanada versinnn Herkese versin isteyen herkese versin... :Saruboceq:Emeklerin bosa cıkmasınnn...