PCOS dan nefret ediyorum PCOS ölsün istiyorum

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve azra_beril tarafından 9 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

9 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : azra_beril
  1. azra_beril

azra_beril Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    108
    alsanaalsanasmile:mymeka::mymeka:kendimi bildim bileli pcos la ugraşıyorum daha dogrusu o benimle ugraşıyor şimdi de bebeğimi vermiyor bize, nasıl kurtulurum bundan arkadaşlar. coğu kadinda var ama artık ben bıktııııım... sizde adet olmak icin her ay ilc mi kullanıyorsunuz buyrun buraya beraber baş edelim tabi baş etmek mümkünse

2. 9 Mayıs 2010
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende nefret ediyorummmmmmmmmmmmmmmmm allah kimseye vermesin....neden bizde hemen hamile kalamıyoruz.......:sinifsinif:

4. 9 Mayıs 2010
  5. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    bende nefret ediyorum bügün anneler günü belkide hiç anne olamayacağım pcos ölsünnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn yada ben öleyim

6. 9 Mayıs 2010
  7. Ayse Asena 42

Ayse Asena 42 Yeter be Yeter..... Üye

Beğenildi:
    2.415
    Ödül Puanları:
    238
    offffffffffffffffffffffffffff bende bu yılda boynuz bükük girdikkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk bencede gebersinnnnnnnnnn şu ilettttttttttttttt şiyyyyyyyy pislik hiçmi kurtulamıyacaz offfffffffffffffffffffffffffffffffffff

8. 11 Mayıs 2010
  9. xaylax

xaylax Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

Oyle isyan etme rabbim insallah hepimizin yuzunu guldurecek insallah bir dahaki anneler gunundekucaklarimiza aliriz

10. 11 Mayıs 2010
  11. bijoux

bijoux Toprak kokusu... Üye

Beğenildi:
    201
    Ödül Puanları:
    163
    pcos lu olup hamile kalan çok arkadaşım var. sabır edin arkadaşlar olacak allahın izniyle.. çok zor ama bu da sizin sınavınız işte..

12. 11 Mayıs 2010
  13. azra_beril

azra_beril Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    76
    Ödül Puanları:
    108
    senağlama:lepi:inşallaah arkadaşlar seneye biz de anne oluruz anneler günün da cok zor yaa bugün eşimin iş yerinde anneler günü programı var bugün arkadaşlarım oraya gidiyo bana da gel dediler de ne işim var sap gibi oturup ağlıcam evdesenağlamasenağlama

14. 12 Mayıs 2010
  15. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    bak canım bende pcosluyum biliyorum ve anlıyorum 4 defa hamile kaldım ama düştü 8 yıllık evliyiz çok yorucu çok üzücü ama yapabilecek sabır etmek yorulduğun anlar kendini soyutlama derim kadınsın sen anneden önce kadınsın giy topuklu ayakkabını sür rujunu açıksan giy mini eteğini kapalıysan tak baş örtünü gir kocanın koluna sür parfünü çık bütcen yoks evinde ye o akşam yemeğini kendini hormonları bozuk bi kadın gibi değil anne olamayacak kadın gibi değil gerçek kadın gibi çekici bi kadın gibi hisset eminim çok güzelsinizdir hayat bence çekilmez öyle evde sen kendini hapis etme bebeğin sana daha çok tutunmaya çalışacaktır adet olmayabiliriz ama şükür beterin beteri vardır belki bebeğimiz olurdu ama biz olmazdık çok dört dörtlük adetini gören kadın ama bi başka derdimiz olabilirdi hayırlısını dua edelim pcosumuzuda sevelim seversek belki bize iyi davranır

16. 12 Mayıs 2010
  17. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    isyanım rabbime değilki verdiği hastalığa da değil umutsuzluğada düşmüyorum ama çevrem beni yiyor umarım tüm bebek isteyen anne adaylarına rabbim meleğini verir

18. 12 Mayıs 2010
  19. cigdem32

cigdem32 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    boşver güzelim sen çevreyi vur kıçına bi tekme gitsin seni n ne kadar iyi insan olduğunu eminim eşin biliyordur kendini anlatsana bana seni merak ettim mesela kaç yıllık evlisin neler yaptın tedavi belki şifalı bitkilerle olur bozmayın moralinizi burda birbirimize destek olacağız konuşalım ben çok hamile kalan gördüm bizim gibi olupta anlatsanıza hepiniz bi şeyler ama en güzelini hepimiz inşallah meleklerimizi alacağız kucağımıza