Pcos lular tahlil sonuçlarınızda fsh değeriniz kaçtı lütfen yardım edermisiniz?_

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve melser_ak tarafından 29 Nisan 2010 başlatılmıştır.

29 Nisan 2010
    Konu Sahibi : melser_ak
  1. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Pcos lular tahlil sonuçlarınızda fsh değeriniz kaçtı lütfen yardım edermisiniz?_bir sitede fsh değeri 3 ün üzerinde olanlar pcostur diye bir yazı okudum benimde 3 ün üzerinde 4.05 acaba pcosmuyum

2. 29 Nisan 2010
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben 1.1 çıktı fsh ama pkoluyum..illet hastalık maalesef bende de mevcut...hihoyyyt

4. 29 Nisan 2010
  5. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    teşekkürler canım peki sen başka kürleri kullandın mı yani bal çörek otu tarçın kürü ve incir kürü ve tabi mucize denilen hayıtı canım birde unutmaki içtiğimiz suyun bile yararı olacağına inanırsak olur herşey psikolojidede bitiyor ben psikolojikmen bu ay yıkıktım halen adet olmadım

6. 30 Nisan 2010
  7. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım soğan kürü 3 ay yaptım sonra ara verdim 15 gün tekrar yaptım ve 42 günlük incir kürü yaptım sonrasında.ama malesef o kdr şanslı değilim..işe yaramadı hayıtı bu ay içiyorum bal tarçın çörekotu çok az bi süre yaptım çünkü balı yiyemiyorum...sein adet düzenin nasıl benim 4/5 ayda bir oluyo ama tüylenmem falan yok..sadece adet düzensizliği...allah yardımcımız olsun...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

8. 30 Nisan 2010
  9. melser_ak

melser_ak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    canım 3 ayda bir oluyorum artık yumurtlayamıyormuyum çatlamıyormu bilemiyorum bendede tüylenme yok rabbim yardımcımız olsun