Pcoslular Yardim Ne Yapcam Ben şimdi:(

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve umudumuz tarafından 26 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : umudumuz
  1. umudumuz

umudumuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    Kizlar Bugün Doktora Gittim Pcos Vardi Bi Ay önce Teşhis Konmuştu Diane 35 Verildi Ama Bi Aydir Ara Ara Başim Ağriyodu üç Gündür De çok şiddetlendi Bende Doktoruma Gittim Bu Sendomla Bi Ilgisi Var M Diye Oda Direkt Ilaci Kesiyorz Baş Ağrisi Yaparsa Doğum Kontrol Haplari Allah Korusun Beyinde Kan Pihtilaşmasi Yapabilir Dedi.ilaci Kesti Anlaycağiniz Bir Bir Buçuk Ay Bi Birkalim Dedi Eee şimdi Ne Olacak Pcos Olduğum Için Ve Ilaç Kullanimini Kesti Tüylenme Artişi Olur Mu Yada Sivilce Başina Gelen Var Mi Iyice Strese Girdim Yaa

2. 26 Mayıs 2008
  3. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Bende tedaviye diana35 ile başlamıştım ama ben hiçbir yan etkisini görmedim canım.doktor ilacı kesmekte iyi etmeiş tabiki.Biraz bekle doktorunun kontrola çağırdığı zaman ne yapılacağını açıklar heralde daha farklı ilaç verir mesela.Peki ilacı kesince ağrın geçtimi canım.geçmiş olsun

4. 26 Mayıs 2008
  5. umudumuz

umudumuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88

6. 26 Mayıs 2008
  7. Elif26

Elif26 @şkısın@ @şık Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    [/QUOTE]BUGÜN KESTİK DAHA İLACI HALA BAŞIMDA AĞRI VAR BU HAFTA GEÇMEZSE NÖROLOJİYE BAŞVURMAMI SÖYLEDİ..TEŞEKÜR EDERİM AYRICA YANIMDA HİSSETMEKTE ÇOK GÜZEL...AMA BEN YİNE DE KORKUYORM UMARIM BİŞEYLER İÇİN GEÇ KALMAM VE DOKTORLORDAN DA NEFRET EDİYRM ADAM GİBİ ANLATMAYI BİLMİYORLAR EN AZINDAN BÜYÜK Bİ KISMI[/QUOTE]

Umarım önemli bişey yoktur.ama noralini yüksek tutmalısın canım bence bir hafta kadar bekleme bir iki gün içinde nörolojiye git derim en azından için rahat olur....

8. 26 Mayıs 2008
  9. EU1

EU1 Guest

canım doktorunu dinle bakalım nolcak
    allah yardım cımız lsun bendede o illet var
    kafana takıp da mı baş ağrısı yapıo acba sende

10. 26 Mayıs 2008
  11. umudumuz

umudumuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    bilmiyorum ki aslında takmamaya çalışıyorum ilk duyduğumda ister istemez paçam tutuştu ama biliyorum stresi çok seviyor bu polikistik over sendromu...o yüzden gerçekten sıkmamak lazım canımızı bi kere geliyoruz bu hayata...keşke anlasa şu dediklerimi kendim ..

12. 26 Mayıs 2008
  13. janet

janet Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    bende pco hastasıyım ve üc tane doğum yaptım biraz ğec oldu ama cocuklar ama ğenede oldu eğer kendinize iyi bakar kilo almasınız bebekleriniz cabuk olur birde herkeste tüylenme olacak kılo olacak ve sivilce olacak diye bir sey yok bence cok kafaya takmayın ve kendinize iyi bakın diane sadece yumurtalığın calısmasın durduruyor bu yüzden kilo tüylenme ve baska belirtileri olmuyor daha kesin tedaviler var bence onları deneyin bence doktoruna ğüven yada kendine ğüvene bileceği bir doktor bul bu cok önemli cünki

14. 27 Mayıs 2008
  15. umudumuz

umudumuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    88
    bugün tekrar telefonda görüştüm doktorla kızlar bi kaç ay ara veriyoruz dedi tüylenme artışı vs olabilirmiş ya bu normal mi başka yapılacak bişey yok mu ilaçı kestik bi kaç ay öyle boş boş bekleyeceğim ya artış olursa tüylenme de bu önemli çünkü başına gelen var mı başka bi doktora mı gitsem ..

16. 31 Mayıs 2008
  17. UzmaN

UzmaN Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.