Pcos'luyum ama mucize.. tedaviye başlıcakken hamile olduğumu öğrendim..

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve ay_yuzlum tarafından 30 Haziran 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    30 Haziran 2010
    Konu Sahibi : ay_yuzlum
  1. ay_yuzlum

ay_yuzlum PaMbık PrenseSim Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    merhaba dr. hanım...

pcos luyum ve son evresinde olduğu söylenmişti.. iki yumurtalıkta kistlerle dolmuştu.. hala da öyle... ama altarnatif tıpta uygulanan bazı kürlerden sonra şuanda 1,5 aylık gebeyim ama.. kasıklarım ve yumurtalıklarımda çok sancı oluyo... nelere dikkat etmem gerek.. gittiğim dr. erkek ti pek çekingen olduğum için adamda rahat konuşamadı...

çok mutluyum Rabbim tüm isteyenlere hayırlarla versin...
    saygılarımla iyi çalışmalar...

2. 30 Haziran 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    selam hayırlı olsun, gözün aydın. kasık ağrısı gebelikte az miktar olur ancak fazla ve sizi rahatsız ediyorsa mutlaka doktorunuz sizi görmeli gerekiyorsa testlerinizi düzenlemeli. gebelik uzun bir süreç olduğundan mutlaka herşeyi konuşabileceğiniz yanında kendini rahat hissedeceğiniz bir doktorun takibine girin. allah tamamına erdirsin.

4. 30 Haziran 2010
  5. ay_yuzlum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    Dr. umu seviyorum ama erkek olduğu için pek bişey anlatamıyorum.. enazından dikkatetmem gereken konulardan bahsedeceğini umuyordum aama öyle yapmadı.. ben bir pcos lu olarak nasıl bir riskle karşı karşıyayım ya da nelere dikkat etmek gerek onu genel olarak söyleyebilir misiniz..

6. 1 Temmuz 2010
  7. MxuxebbetSevdam

MxuxebbetSevdam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım öncelikle hayırlı olsun.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah... acaba kayseride hangi hastane ve hangi doktora gidiyorsun ?

8. 1 Temmuz 2010
  9. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    sana başlanmış bazı ilaçlar vtaminler vardır onları kullanmaya devam edeceksin. kasık ağrısı kanama şikayetlerin olmadığı sürece sorun olacak bir şey yok. polikistik hastalarada erken dönemde düşük riski bir parca daha fazla olabilse de bunun emareleri olmadan fazlaca birşey önerilmez. progesteron içeren ilaçlardan doktorun zaten veriyordur. beslenmende de az ve sık yiyip az kalorili beslenmen gerekecek. bundan sonrası için seni doktoruna emanet ediyorum:))

10. 30 Temmuz 2010
  11. ay_yuzlum

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    teşekkür ederim kuzum.. evet kayseride özel erciyes hastanesinde dr. çetin arık'a gidiyorum... şu anda herhangi bir ilaç kullanmıyorum.. bebeğim 2,5 aylık oldu.. çok sağlıklıymış.. ve erkek gibi görünüyo dedi dr.um. çok pozitif bir insan. sorunları büyütmemem için yaklaşımı çok güzel..

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.