Pd enfeksiynu

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve canan123 tarafından 25 Mart 2009 başlatılmıştır.

25 Mart 2009
    Konu Sahibi : canan123
  1. canan123

canan123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhaba birşey danışıp ögrenmek istedim kadın doguma gittim bayanlar olan akıntıdan benim rahim bölgemle yumurtalıklar arasında birikmiş bu nedir inanın çok korkuyorum pıd diye birşey ilaç ve igne verdiler bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olurmusnuz bunun zararı varmıdır.

2. 26 Mart 2009
  3. lxuxcian

lxuxcian Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ilk defa duydum canım ya nasıl bı hastalıkmıs acaba

4. 26 Mart 2009
  5. EU3

EU3 Guest

pelvik inflamatuar hastalık belirtileri hastayı üzen bir hastalık.ıdrar yaparken yanma ağrı kötü kokulu akıntı kasıkta ağrı ultrasonda yumurtalıklar bölgesinde sıvı birikmesi olur.Tedavi edilmez ve ilerlerse kısırlık ve hatta ölüme kadar götürür.Ciddi bir hastalıktır.Cinsel yolla bulaşan enfeksiyon veya kötü hijyenik ortam mesela doğumda steril olunmaması veya kullanılan pedin sık değiştirilmemesi buna yol açar.ılaçlarını düzenli kullan ve doktora kontrole muhakkak git.Geçmiş olsun

6. 30 Mart 2009
  7. canan123

canan123 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok saolun ama korkuyorum birazda ne bilim bekarım ya bu yüzden alllah korusun bebegim olmazsa ileride ya çok korkuyorum

8. 30 Mart 2009
  9. EU3

EU3 Guest

Korkma canım sana teşhis konulmuş ve tedavisini oluyorsun daha sonrada kontrollerine git aksatma çocuğun da olur merak etme sadece tek yapman gereken düzenli kontrol