peeling tavsiyesii??

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve angelika3535 tarafından 29 Aralık 2008 başlatılmıştır.

29 Aralık 2008
    Konu Sahibi : angelika3535
  1. angelika3535

angelika3535 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar benim cildim yağlı ve siyah noktalarımda var.ben cildime iyi gelicek derin temizleme özelliği olan bi peeling jel almak istiyorum.hangi markaları tavsiye ederseniz?hihoyyyt

2. 29 Aralık 2008
  3. rabmer

rabmer Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bnde de aynı dert var burnumda siyah noktalar var nasıl kaybolurlar

4. 29 Aralık 2008
  5. almagester06

almagester06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    valla arkadaşlar eğer hassas cildiniz varsa bence kesinlikle kullnamayın derim. çünkü daha da hassaslaşır. onun yerine bence niveanın siyah nokta bandından alın. inanın işe yarıyor. yada maskeler var niveanın falan onlardan alın derim. çünkü dahada beter olababilir cildiniz. ben kullanıyorum niveanın bantlarını. eğer bodyshopa falan gidebilme ihtimaliniz varsa tea tree oil maskesi var o da çok güzel. 28 ytl falan ve ben nerdeyse bir yıl kullanırım onu.çok beğendima.s.

6. 30 Aralık 2008
  7. mylilapause

mylilapause Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben vücudum için peeling arıyodum ve buldum body shoptan çilekli peelingden aldım bugün..yarın denerim kokusu çok hoşuma gitti............

Son düzenleme: 30 Aralık 2008
  8. 30 Aralık 2008
  9. dilevser

dilevser Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hassas cilt için cidden zararlı olabilir peeling. Ama hassaslık gibi bir durum yoksa kullanılabilir bende kullanıyorum karma ciltler için peeling.. İyi bir marka kullanmanı tevsiye ederim, peeling içinde tanecikler bulundurduğu için kullanırken dikkat etmek lazım canım. Ben genelde gözenekler sıcak su ile açıldığı için banyoda kullanırım 10-15 günde bir. Alırken de dikkat etmen gereken taneciklerin mümkün olduğunca küçük olması çünkü cildini çizebilir, tahriş edebilir.. Marka kişinin tercihidir, pahalı demek iyi olduğu anlamına gelmez. Karma - yağlı ciltler için olan peelingleri cildinde bir sorun (alerji, hassasiyet...) yoksa kullanabilirsin. Ben nivea dan memnun kalmadım, çok sert geldi bana bakım ürünleri.. Daha doğal ürünler peeling için daha uygun bence.. Özel bir marka söyleyemeyeceğim, cildini sevdiği en iyisidir.. a.s.

10. 30 Aralık 2008
  11. angelika3535

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim cildim yağlı çok şükür çok sivilcem yok ama siyah noktam falan var işte anca şöle güzle bi peelingle temizlenenbiliyoo bu sitedeki maskelerden yaptım
    ama etkisi pek olmadı clean and clearin siyah nokta temzleyici jelelri vatmış pütürcüklü onlardan al dediler ayrıca o siyah nokta bantlarıı hiçç işe yaramıyoo sakın almayındelikafadulden

12. 30 Aralık 2008
  13. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bu katalogdan avonun yenileyici serisinin jel,köpük,peeling ve tonigini aldım harika temizliyor resmen yüzüm gıcır gıcır oldu fiyat çok uygun ürünler de çok yogun yok aman ben avon kullanmam tribim yoktur göz çevremi md formulationstan 150liraya aldım yüzüme ne iyi geliyorsa onu sürerim tavsiye de edrim

14. 31 Aralık 2008
  15. esraexx

esraexx Mehmet Kemalin Annesi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben novidermin peelingini kullanıyorum dermokozmetik bir marka memnunum pütürcükleri çok küçük eczacı bunu öerdi cildimi tahriş etmiyorum yazın haftada bir kullanıyorum kışınsa daha uzun aralıklarla kışın peellingden sonra avene marka nem maskemide yapıyorum..

16. 31 Aralık 2008
  17. angelika3535

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler kızlar bende clean and clear ı araştırıcam şimdi onada güzel diolar

18. 31 Aralık 2008
  19. maviyexsxil

maviyexsxil Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    cildim yağlı demişsin eğer sivilcen varsa peeling yayar sivilceleri daha da artar