peki ben ne zaman????

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Morgxuxl tarafından 11 Ocak 2008 başlatılmıştır.

11 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Morgxuxl
  1. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    dile kolay allahım tam 6 yıl oldu evleneli.... içimdeki anne olma arzusu kıpırdamaya başlayalı nerdeyse 6 yıl oldu..... ama ben hala anne değilim. yoruldum artık bu mücadeleden bazen alsam başımı çekip gitsem diyorum yoruldum artık insanların sözlerinden ve yoruldum artık başkalarının bebeklerinin kokusunu içime çekmekten ....
    bir arkadaşımın hamile haberini duyduğumda allahım ben ne zaman demekten yoruldum ve artık vazgeçtim
    üzgününm anneciğim demekki ben seni hak edecek kadar sabırlı değilmişim kendimi güçlü sanırdım ama ..... elimden ancak bu kadarı geliyor üzgünüm

2. 11 Ocak 2008
  3. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    canım lütfen pes etme bunu demek kolay bılıyorum ama uygulamak zor. bende 2,5 yıldır beklıyorum bendede ara ara pes edişler oluyo ama sabır sabır diyorum ve yola devam .inşallah bi gün gülecegız canım

4. 11 Ocak 2008
  5. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    En hayırlı zamanda ve kısa zamanda oluruz bizlerde inşallah.Öyle düşünme o annesine daha sağlıklı bi bebek olarak gelmeyi bekliyodur eminim.
    Belkide nazlı bişi olcaktır kimbilir :KK66:

6. 11 Ocak 2008
  7. Kizil Deniz

Kizil Deniz Acil tıp teknisyeni :)Yiğit anası Üye

Beğenildi:
    119
    Ödül Puanları:
    153
    bi gelsın nazını bile yiycem onun onu cok sevıcem allahım hayırlı bebeklerımız hayırlı zamanda gelsın aminn

8. 11 Ocak 2008
  9. sxuxnger53

sxuxnger53 lokum suratlı kızım Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    üzülme demek dile kolay biliyorum seni çok iyi anlıyorum çünkü derdimiz aynı bir bebek bende 2.5 senedir meleğimi bekliyorum 1 tüp bebek denemesi geçirdim ama malesef sonuç negatif ama pes etmedim şimdi ikinci denememi yapıyorum her insanın dünyada bir imtihanı vardır bizimkide bu

10. 11 Ocak 2008
  11. AnlamadanDinlemeden

AnlamadanDinlemeden HayaT BeNimLe GüSeL :)) Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    196
    Bende popişinden ısırcam walla bi gelsin yaramass bekletmek neymiş soracam :)

12. 11 Ocak 2008
  13. Morgxuxl

Morgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    belki de hiçbir zaman.....

14. 11 Ocak 2008
  15. EU2

EU2 Guest

canım bu kadar umutsuz olmayalım bazen insan karamsar oluyo ama sonra yine bir yeşil ışık görüp ona doğru yürümek istiyosun...bende 6 yıllık ewliyim ve altı yıldır uğraşıyorum içmediğim hap kalmadı ....panik atak oldum antidepresanlar kullandım ...yaşım 24 ama görseniz 30 gibiyim ve öle hissediyorum...allahtan hayırlısını istemekten başka yapabilecek bişeyimiz yok gelecekse beklenen beklemeye değer.......allahım inşallah tez zaman da tüm isteyenlere nasip eder.............:1hug::1hug:

16. 11 Ocak 2008
  17. karamio

karamio Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    88
    morgülcüm 6 sene olmuş..tamam uzun bir zaman ama bildiğim kadarıyla bu 6 yılın içinde sadece 2 aşılama deneyimin var...sende çok iyi biliyorsun ki tıp artık çok ilerledi...olmadı bunun tüp bebeği var be hayatım...kendi adıma artık normal yollarla olmayacağına kannat getirmiş durumdayım..bende Allah nasip kısmet ederse yaza tüp bebek düşünüyorum..napalım biz kul olarak elimizden geleni yapacaz,takdiri Allah'a birakıcaz...hepimiz yorulduk bıktık ve en kötüsü bu durumun ne zaman biteceği hakkında hiç birimizin bi fikri yok..senin dediğin gibi belki de hiç bir zaman...bu bilinmezlik zaten insanın geleceğe dair umutlarını yok eden en büyük faktör...bu zor günleri yaşayan herkese bol sabır diliyorum..Allah hepimizin yardımcısı olsun.....

18. 11 Ocak 2008
  19. belenay

belenay Sena'm Taha'm sol yanım şükürler olsun rabbim Pro Üye

Beğenildi:
    79
    Ödül Puanları:
    148
    Allahim Bize Ve Bizim Gibi Evlat Hasreti çekenlere Sen Hayirli Sağlikli Minik Minik Melekler Gönder önce Hayirlisini Diliyoruz Bazen Sikiliyoruz üzülüyoruz Ama Asla Isyan Zannetme Sadece Bir Melek Istiyoruz Meleğimizi Beklerken Sabrinida Ver Ya Rabbi Amiiiiiiin