Peki Nerede Doğuracağiz ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve SENACE tarafından 20 Kasım 2006 başlatılmıştır.

20 Kasım 2006
    Konu Sahibi : SENACE
  1. SENACE

SENACE Guest

SİTEMİZDE Kİ ANNELER....

BİZLER BURADA HERGÜN BİR SÜRÜ ARKADAŞIMIZIN HAMİLE OLDUĞUNU ve BİR BEBEK BEKLEDİĞİNİ DUYUYOR TEBRİK EDİYORUZ.
    ÖZELLİKLE İLK BEBEĞİNİ BEKLEYEN ANNE ADAYLARI BU KONUDA ÇOK HEYECANLIDIRLAR, TEREDDÜTLERİ VARDIR.
    NEREDE DOĞURUCAĞIM, NASIL DOĞURUCAĞIM, KAÇ PARAYA DOĞURUCAĞIM GİBİ....

SİZLERDE DAHA ÖNCE NEREDE DOĞUM YAPTIĞINIZI, MEMNUN KALIP KALMADIĞINIZI, DOKTORUNUZU, ORTALAMA FİYATLARINI BİZLERLE PAYLAŞIRSANIZ, İYİ BİR REFERANS OLUR DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
    ÇEVRENİZDEN DUYDUKLARINIZI DA BİZLERLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ.

UMARIM BU KONU HERKESE ( Hamile olan KK'lılara ) FAYDALI OLUR, ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM...

2. 20 Kasım 2006
  3. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    canım ben istanbul medipol hastanesi'nde op.dr.leyla altuntaş'ın hastası olarak doğum yaptım.hastaneden ve özellikle doktorumdan çok memnundum.1 mart 2006da doğum yaptım ben.özel sigortalı olduğum için 900 ytllik bi fark ödedim yalnızca.normal doğum 2 küsür;sezeyanda 3 küsürdü yanılmıyosam.ama ssk ve emekli sandığı ilede yarı yarıya anlaşmalı.tercih etmemdeki en büyük sebep çok donanımlı bebek ve anne yoğun bakım üniteleri olması.yani Allah korusun doğum anında veya sonrasında bişey olsa her türlü müdahaleyi kendi bünyelerinde yapabiliyorlar.başka bi yere yollamıyorlar...

4. 20 Kasım 2006
  5. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Vaaaaaaaaaayyy Kro Hn demek özel hastanelerde doğum yaptınız. Ohhhh Allah versin gözümüz yok. Ben paşa paşa gidip Ankara Etlik SSK da doğum yaptım. Dr'umda o hastanenin doktoruydu ama doğuma girmedi. Ben çok memnun kaldım. Ama kime sorsam"ııyyyyy SSk mı Allah korusun "diyorlar. Sırf bir doktor benim başımı bekledi ta ki doğuma kadar. Çok ilgililerdi herkese karşı.Bağırmalar çağırmalar hiç olmadı. Hatta doğumdan sonra bütün hemşireler doktorlar herkesi tebrik ediyor yahu tek tek. Niye SSK'ya karşı bu önyargı anlamadım:sm_confused: :sm_confused:

6. 20 Kasım 2006
  7. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    laa doğru sööle doğurur doğurmaz popna bi tekmeyle odana yolladılar dimi seni:Roflol::Roflol::Roflol:şK bi yana olay hastaneden ziyade doktorda bitiyor sanırım.Allah herkesi helal süt emmiş doktorlarla karşılaştırsın...

8. 20 Kasım 2006
  9. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    Kız valla değil Kro Anım, dikişimi bile nasıl nazikçe, konuşa konuşa attı doktor. Ben bile inanamadım:Roflol: :Roflol: Kesinlikle doktor çok önemli. Psikopatın tekine rastlarsan yandın demektir.Ama şansıma herhalde iki doğumum da da çok iyilerdi.

10. 20 Kasım 2006
  11. reyhana

reyhana Guest

kızlar bende ıkı dogumu ssk da yaptım .şu anda hamıleyım ama ssk da yapmayı dusunmuyorum.kartal hospıtıl hastanesınde yapıcam allah ızın ederse .dr.um selın okyaltırık cok ıyı bı dr.ssk yarı parayı karsılıyo ben hamılelere ve istanbulda oturanlara tavsıye ederım.

12. 20 Kasım 2006
  13. SENACE

SENACE Guest

ARKADAŞLAR TEŞEKKÜR EDERİM. BEN HENÜZ HAMİLE DEĞİLİM AMA İLERİDE ALLAH NASİP EDERSE ANNE OLMAK İSTİYORUM.
    SİZLERİN FİKİRLERİ BENİM İÇİN ÖNEMLİ.
    EMİNİM DİĞER ANNE ADAYLARI İÇİN DE FİKİRLERİNİZ ÖNEMLİDİR.
    TABİİ Kİ DOKTOR un ÖNEMİ ÇOK BÜYÜK ve İYİ BİR DOKTORLA BAZEN TESADÜFEN KARŞILAŞILABİLİYOR.

14. 4 Aralık 2006
  15. alinna

alinna Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    senace selam,

ben de doktor arayışındayım,sen karar verdin mi? bana da bilgi verebilir misin
    Ama sen anadolu yakasında arıyorsun sanırım,benim için avrupa yakası olmalı...

Sevgiler

16. 4 Aralık 2006
  17. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    valla bu kadar olur. benim çevrem sağlıkçı dolu olduğu halde bu konuda ortada kaldım desem yeridir. biri diyo zübeyde hanım doğum evi başka birisi ssk şevket yılmaz valla kafayı yiycem. benim için para önemli değil özel hastanede olabilir ama ben özellerdeki cihazların yeterliliğine pek inanamıyorum nedense. şuan bana yakın olan ssk şevket yılmazda karar kılmış durumdayım oranın dr olan jimer kadın doğumdaki cenk aşgali diye bi dr a gittim. şimdilik bir kez gittim. çarşamba günü tahlilleri ssk da yaptırıcam. bu arada jimer dediğim yerde 4-5 dr var hepside farklı hastanelerde kadın doğumcu olurda hastane değiştirirsem heralde hepsi yardımcı olur.

18. 4 Aralık 2006
  19. onetimes

onetimes Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    bu arada doğum yapıcağım yer evime yakın olan şevket yılmaz devlet hastanesi (eski ssk) kesin gibi. bağırma çağırma kısmına gelince büyük konuşmuyorum ama o durumda bağıran sağlık personelini dava ederim.
    hemen hemen her hastanede hasta hakları birimi var oraya başvurmak yeterli siz başvuruyosunuz şikayetinizi söylüyosunuz haklı iseniz gereken resmi işlem yapılıyor. olmadı sağlık müdürlüğü var. öyle kolaymı azarla bağır çağır. :mymeka: susmayın sakın başınıza gelirse susmayın. arkadaşım kavga edip bi ebe ile gece saat 01.00 da imza atıp çıkmış şevket yılmazdan teyzemde aynını yapmış öle bi durumda imza atarsam not düşerim personel tutumu yüzünden çıkıyorum diye..