peki siz hiç uluorta öpüştünüz mü

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve xsxulem tarafından 6 Haziran 2008 başlatılmıştır.

6 Haziran 2008
    Konu Sahibi : xsxulem
  1. xsxulem

xsxulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    eleştirilen konuyu okurken kendi gençliğim aklıma geldi evet ben de çok ayıplanan bu öpüşme olayını eşimle sokakta yapmıştım ama sizin bahsettiğiniz gibi sevişme noktasına gelmeden eşim beni sokakta buselendirir di şimdi okuyunca yazıları acaba benim hakkım da da mı böyle düşünüyorlardı diyorum ama o kadar sevgi vardı ki içimizde insanın gözü kör olur sevgisini paylaşmak ister ya öpüverirdi beni ama özellikle yeniden belirtmek isterim ki öyle aşırıya kaçmadan ben de şunu düşünürdüm evine götürüp mü öpecek beni evine hayatta zaten gitmezdim o bence çok daha sakat. neyse merak ettim kızlar peki siz nerelerde öperdiniz sevdiğinizi.

2. 6 Haziran 2008
  3. HeartLess

HeartLess HUZUR MELEĞİMSİN SEN.. Pro Üye

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    öpüşmek var öpüşmek var..bunun ikisini çok iyi ayırmak lazım..benim karşı çıktığım aşırısı..ama bir hoşçakal öpücüğü,merhaba öpücüğü yada sevgi için verilen o güzel kısa öpücüğü yadırgamam..bende öperim,eşimde öper ama dediğim gibi işi aşırıya götürenleri,görüş zevkimi kaçıranları evet yadırgıyorum ama büyükte konuşmak istemiyorum çünkü benimde bir meleğim var..herşeyin hayırlısı diyelim....

4. 6 Haziran 2008
  5. xsxulem

xsxulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    tamam canım ben de aynı fikirdeyim ama ben de modern görüşlü olmama rağmen aşırı olan yerde tepkimi koyuyorum işin doğrusu ama bazen banklarda gördüğüm denizi seyrederken birbirlerini öperek sevgilerini paylaşanlara da hoşgörüyle bakıyorum

6. 6 Haziran 2008
  7. EU1

EU1 Guest

ben öpüştüm...eşim başka memlekette görev yapıyordu o zamanlar evli değildik flört aşamasındaydık onu görev yaptığı memlekete yolcu ederken o beni öptü..dudaklarıma çok kısa bir buse kondurdu..ben yanağımdan öpecek sarılacak sanmıştım ama o buseyi öyle uluorta yerde alınca çok şaşırmıştım..o da bir an kendimi tutamadım dudaklarını da yanımda götürmek istedim diye savunmasını yapmıştı...ama olsun savunma yapmasına da gerek yoktu sonuçta biz de ööööyle ileri gitmedik yanii..sadece masun kısacık bir hoşçakal öpücüğüydü..kimseler de görmedi...sonradan öğrendim ki öpmeden çevresine iyice bakınmış kimseler görmesin diye...

8. 6 Haziran 2008
  9. HeartLess

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    bunu modernlikle alakası yok bence...bankta oturanları burada bizlerde görüyoruz maşallah öpüşmeyle başlıyorlar etraftan geçenler la havle çekiyor..bu tür ilişkilerde flört bile olsa en azından toplum içinde hoş karşılanmıyor..annelerimiz babalarımız,dedelerimize ayıp oluyor.sakin bir yerde kimsenin olmadığı bir yerde ne yaparlarsa yapsınlar ama herkesin gözünün önünde olmaz evet şiddetle karşıyım buna..benim kızım yolda giderken deli gibi öpüşen birini görse ve bizim tepkisiz kaldığımızı görse ne düşünecek demekki normalmiş diyecek..bilmiyorum arkadaşım bizim almış olduğumuz aile terbiyesi kaldırmıyor bunu...
    sevgiler

10. 6 Haziran 2008
  11. Quelle

Quelle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Biz arada öpusuyorduk..bunun kimsenin gormediginede eminim cunku kimsenin dikkatini cekmez..
    Ama turkiyede olsam asla öpüsmem dondurma bile yiyemiyorum nedense :)))

12. 6 Haziran 2008
  13. xsxulem

xsxulem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    hayatım haklı olduğun konularda var ben ilk yazım da da belirttim bence en keskin yer şurada ayrılıyor bu öpücük insanı sekse taşıyan bir öpücük mü yoksa insanın içinden gelen o andaki sevgi için dokundurulan buse mi zaten insan bunu ayırt edebiliyor ben birşeyi çok merak ediyorum sevdiğinizle evine gitmezseniz ki nerede öpüşürdünüz yani sevdiğinizi öpmek için ne yapıyordunuz.

14. 6 Haziran 2008
  15. mavrulam

mavrulam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    806
    Ödül Puanları:
    153
    öpmek var öpüşmek var.....
    bir öpücük kondurmak tamam da gerisi bence yanlış....
    Özellikle parklarda sahilde ben kardeşlerimle gidemiyorum... Öpüşmekte artık aşmışlar kendilerini ki kötü örnek oluyo bence....

Bu arada ben hiç öpüşmedim....Öpüşmem de....

16. 6 Haziran 2008
  17. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    sahilde öpüşen çiftlerin birkaç metre uzağında kendini tatmin etmeye çalışan adam(!)lara rastladığımdan beri sabah yürüyüşlerinden vazgeçtim. :eek:klava:
    onlar masumane niyetlerle yapıyor olabilir ama yine de yapılmamalı bence.

18. 6 Haziran 2008
  19. HeartLess

Beğenildi:
    29
    Ödül Puanları:
    198
    ilk yorumumda yazdım size öpüşmek var öpüşmek var ikisini ayırmak lazım diye..ufak öpücükler tabiki oluyor biz diğerinden bahsediyoruz..sevdiğimi ben nişanlandıktan sonra gerçek anlamda öptüm ve evimizdeydi..