pembe akıntı?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve catwalk tarafından 1 Eylül 2010 başlatılmıştır.

1 Eylül 2010
    Konu Sahibi : catwalk
  1. catwalk

catwalk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar merhabalar ben de 2 yıldır bebek için uğraşıp kucağı boş kalanlardanım :KK43:
    bu ay hamile kalmayı her zamankinden çok daha fazla diledim ama maalesef dün 5 gün rötarla 33. günde regl oldum... bu ay ilk defa adet olmadan 1 hafta öncesinden itibaren ateşimi de ölçtüm ama pek yüksek değildi 36-36,4 arası seyrediyordu 36,1'e indikten bir gün sonra da kırmızıları gördüm zaten... adetimin başlangıcı yani ağrılar kramplar olsun her zamanki gibiydi ama pek yoğun kanamam yoktu dün. bugünse neredeyse hiçbirşey gelmedi desem yeri, sadece wc'de tuvalet kağıdına silince çok çok hafif bir pembelik, daha fazlası yok. bu nedir anlayamadım, normalde 3-4 günden aşağı bitmeden reglim bu sefer 24 sati doldurmadan bitti gibi birşey, sadece dediğim gibi çok hafif bir pembe gelen... ağrım sızım da yok, sadece göğüslerimde hassasiyet ve şişlik devam ediyor...
    aranızda hiç böyle bir durum yaşayan var mı? neden olduğunu çok merak ediyorum, içimden bebek ümidini de atamadım ama test yapmaya da hiç mi hiç cesaretim yok 2 yıldır o kadar çok hayalkırıklığına uğradım ki... neyse cevaplarınızı bekliyorum arkadaşlar...

htc_tfk bunu beğendi.
  2. 1 Eylül 2010
  3. osenay

osenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aynı durumayız ben de ıkı yıldır evlıyım ve ıkı yıldır ugrasıyorum. klomen kullandım su an 5 gun gecıktı ama hasta olacagım ben de test yapmaktan bıktım usandım o yuzden test falan yapmıyorum. ama senın adetın 1 gun surduyse yerlesme kanaması gıbı bır sey de olabılır

4. 1 Eylül 2010
  5. catwalk

catwalk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    cevabın için çok teşekkürler arkadaşım onca kişi bakmış bir sen cevaplamışsın, ne kadar teşekkür etsem az...
    bu belirsizliğe ve test gerilimine dayanamadığımdan yarın için randevu aldım doktordan, umarım iyi haberlerle gelebilirim...
    umarım senin geciken adetin de hiç gelmez, onun yerine güzel haberlerini alırız buradan :1hug:

6. 1 Eylül 2010
  7. osenay

osenay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sonucu yaz burdan bende de sımdı pembemsı bı akıntı oldu yarın adet olurum kesın beklemek benı de cok yordu artık ne denesem olmayacakmıs gıbı gelıyor

8. 2 Eylül 2010
  9. aysag

aysag Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    72
    Ödül Puanları:
    153
    canım eger oruc tutuyorsan metolizma değişime uğruyor uzun vadeli aclık ve susuzluktan sasırtıcı durumlar olabiliyor yani bu ay tanıdıgım cogu kişi senin gibi oldu az bir kan yada kahverngimsi bi renk görüp 3 gün olmayanlar yada adeti cok az sürenler yada beklenen günden cok erkekn olanlar sende böle olmus olabilirisn ama genede mevladan umut kesilmez rabbim bu müberek günlerde sanada bir bebek nasip etsin insaallah

10. 2 Eylül 2010
  11. catwalk

catwalk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    yok canım oruç tutmuyorum ama hayırlısı arrık bakalım inşallah güzel haberler duyarım ama olmazsa da çok hayalkırıklığına uğramayacağım, artık alıştım negatif haberler almaya... yarın öğlen belli olacak, akşama haber veririm artık son durumumu... çok teşekkür ederim güzel dileklerin için...

12. 2 Eylül 2010
  13. BebisKoM88

BebisKoM88 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadasim ne oldu gittin mi doktora? Sonuc ne? Bende normalde dün rgl olmam gerekiyordu. Senin gibi sadece bir iki defa akinti geldi sonra kesildi bekliyorum simdi

14. 2 Eylül 2010
  15. catwalk

catwalk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    gittim arkadaşım gittim ama antika doktorun tekine denk geldim beni muayene etmeden direkt mr çekimine yolladı ben de idrar testi aldım mecburen, mr çektireceksem bile önceden hamile olup olmadığımı bilmem lazım bir işgüzar doktor yüzünden sorun yaşamak istemiyorum, ümitlerim yarın sabahki testte artık...

16. 3 Eylül 2010
  17. catwalk

catwalk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    2 idrar testi yaptım, biri akşam biri sabah ama ikisinde de çok çok çok silik varla yok arası hatta sanırım kendimin uydurduğu bir çizgi çıktı, yani bu ay da hüsranla noktalandı...

18. 3 Eylül 2010
  19. HAVALIKIZ

HAVALIKIZ 'Ya Vehhab' Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    inşaallah halay görmüyorsundur arkadaşım bence emin olmak için en yakın sağlık ocagına gıt ve Bete Hcg baktır kesin sonuç alırsın tutunma kanamanda olabilirkaydirigubbakcemile3