pembe leke tehlikelimidir?

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve nefege tarafından 3 Ekim 2010 başlatılmıştır.

3 Ekim 2010
    Konu Sahibi : nefege
  1. nefege

nefege CEREN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar 20 haftalık hamileyim sabahtan beri 3-4 defa hafif açık pembe lekelenmeler gördüm(az bılaşık şeklinde)ama huzursuz oldum daha önce başına gelen varmı yada doktor tavsiyesi olan paylaşırsa sevinirim:Saruboceq:

2. 3 Ekim 2010
  3. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    hemen doktorunu aramalısın cnm,tehlikeli olabilir.lekelenme,yada akıntı kırmızı,pembeolursa bebek sıkıntıda olabilir.

4. 9 Ekim 2010
  5. nefege

nefege CEREN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Arkadaşlar doktoruma sordum akıntı ile ağrı yoksa sıkıntı yok normal dedi ama bu sabah tekrar gördüm başına gelen varmı?huzursuz ediyor.....

6. 9 Ekim 2010
  7. 74umut

74umut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hemen acil olarak başka doktora gitmani tavsiye ederim olmaması gereken bir durum bana sorarsan canm geçmiş olsun ohaoldumsmile

8. 15 Ekim 2010
  9. nefege

nefege CEREN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar pembe lekeyi önemseyin doktora gttim ve plesantada dejenerasyon görüldü 10 gün raporluyum bir gecede hastanede yatıp serum yedim .şimdi progestan 200 mg (günde 3 )verildi önemsemeniz için yazıyorum...geçmiş olsun dilekleri içinde teşekkürler arkadaşlar tüm hamile arkadaşların bebklerini sağlıkla kucaklarına almasını dilerim:)

10. 15 Ekim 2010
  11. zasa

zasa мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    sana önemliolduğunu söylemiştik canım,neyse geçmiş olsun,dikkat et kendine.:içelim: