Pendik Bölge Hastanesi, Banu Ergül

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve DEGul tarafından 10 Nisan 2010 başlatılmıştır.

10 Nisan 2010
    Konu Sahibi : DEGul
  1. DEGul

DEGul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selamlar,

Pendik Bölge hastanesinde sezeryan olan arkadaşlar var mı? Doktorum Banu Hanım, Banu Hn'a sezeryan yaptıran var mı? Bilgisi olanlar acil cevap yazabilirse çok memnun kalacağım. Teşekkürler
  2. 30 Nisan 2010
  3. yaSelin

yaSelin minnoşum büyüyor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben banu hanımın hastasıydım medical parkta iken. normal doğum yaptım ama çok memnunum. başak doktor olsa benle uğraşmaz direk sezeryana alırdı. sezeryanı hakkında bir bilgim yok.
  4. 2 Mayıs 2010
  5. DEGul

DEGul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Cevabınız için teşekkürler. Doktor hakkında iyi tavsiyeler aldım ancak hastanenin yeni olması konusunda bazı tereddütlerim var.
  6. 3 Mayıs 2010
  7. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım muayne ücretleı nasıl ssk dan nekadr alıyor
  8. 3 Mayıs 2010
  9. tugcem34

tugcem34 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    bu başlığı açan arkadaşa teşekkür ediyorum. tam aradığım konu. bölge hastanesi gibi çok yeni ve güzl bir hastaneye yakın otururken başka bir yere gitmek istemiyorum ama kadın foğum doktorları hakkında bir bilgim yok. bir kaç bölümüne gittim inanılmaz güzel ilgileniyorlar.

bu arada muayene ücreti almıyolardı sadece 12tl sgk payı alıyorlardı.değişmediyse eğer.

banu hanımın başka hastaları yok mu? muayanelrde ilgisi nasıl güleryüzlü mü?
  10. 3 Mayıs 2010
  11. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    cocuk dr gıden varmı
  12. 3 Mayıs 2010
  13. DEGul

DEGul Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Merhabalar, benim için önemli olan güler yüzlü olması değil. Herkesin beklentisi farklı olabiliyor. Pek güleryüzlü görünmüyor ancak muayene konusunda yeterince bilgili görünüyor. Ameliyat konusunda başka bir forumda birisi tavsiye etti. Fiyatları SGK için normal doğum 500, sezeryan 700 , epidural+100ekleniyor. Süit odada kalmak istenirse 170 TL gecelik fark ödeniyor. Odaları temiz görünüyor. Ancak anestezi doktoru epidural uygulamıyormuş sanırım. Muayene SGK'lıla 12 TL, sadece SGK payı alıyorlar. Erkek çocuk için 350 TL yenidoğan sünneti.
  14. 4 Mayıs 2010
  15. safkan

safkan Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    ben bugun gıttım cok guzel bır hastane ama drlarını tanımıyorum
  16. 5 Mayıs 2010
  17. stt27

stt27 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Ben de geçen hafta ilk defa gittim. 6 aylık hamileyim hastane değiştirmek istedim. Pendik bölge hastanesini deneyim dedim. Banu Ergüle gittim. İlgisi güzeldi memnun kaldım. Ben normal doğum istiyorum o yüzden mesai saatleri dışında sancım tutsa doğuma geliyormusun diye sordum. Hastane de olursa geliyormuş. Onun dışında gelmiyormuş ama sürekli uzman bir kadın doğum uzmanı 7X24 hastanede bulunuyor bir sıkıntı olmaz dedi. Kafam bu takıldı.

Bir de hastanenin yeni olması bazı şeylerin oturmuş olmayacağı gibi sorular takıldı kafama. Hastane görevlileri gayet sıcak kanlı. Ben halka ilişkilerde berna hanımla görüştüm bu kafama takılanları anlattım bana gerekli açıklamaları yaptı. İkna oldum gibi:) Odaları felan hastaneyi gezdirdi bilgi verdi.

Bu hastanede doğum yapan arkadaşlar bizimle yaşadıklarını paylaşırsa ben de çok memnum olucam. Tereddütlerim var:KK43:(
  18. 5 Mayıs 2010
  19. BaSiYaZMaLiKiZ

BaSiYaZMaLiKiZ "MuSMuTLu" Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    evet yeni bir hastane bana da çok yakın..

hiç gitmedim ama bilgilerinizden faydalanırım inş..