Pendik Bölge Hastanesinde Doğum Yapan Var Mı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Katreee tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Katreee
  1. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Selamlar,

Henüz yeni hamileyim, doktor kontrollerine yeni başladım. Pendik-Kurtköydeyim. Kendime uygun hastane arıyorum. Allah nasip ederse normal doğum istiyorum.

Bu yaka da iyi hastane arayışlarım sonucu medipole yönlendim. Ama orası da uzak kaçıyor. Diğer hastaneleri de çok tavsiye eden yok etrafımda.

Pendik Bölge Hast. doğum yapan hanımlar memnun kaldı mı?
  2. 11 Kasım 2010
  3. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    canım ben 18.10.2010 da pendik bölgede doğum yaptım sezeryanla çok memnun kaldım.doktorum banu ergül dü.hastanedende doktorumdanda çalışanlardan da son derece memnun kaldım.
  4. 13 Kasım 2010
  5. Katreee

Katreee Rabbim sen bizi esirge! Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Allah bağışlasın canım. Peki normal doğum olursa gece filan giriyor mu doktor doğuma. benim için en önemli şey bu.
  6. 25 Şubat 2011
  7. limon_kabugu

limon_kabugu Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    sadece 1 kişi mi doğum yaptı???bende merak ediyorum ve araştırıyorum bu hastaneyi...başka doğum yapan var mı?
  8. 19 Ağustos 2011
  9. guncekiz

guncekiz güncekız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    merhaba.canım konunun üzerinden çokzaman geçmiş sen doğum yapmıssındır benimde durumum seninkiyle aynı.kurtköyde oturuyorum bölge hastanesine kontrole gittim çok memnun kaldım ama bir de sema hastanesine gitmekistiyorumne yapayım sence?bu hastane ve doktorları hakkında :KK49:bir fikri olan var mı?_
  10. 20 Ağustos 2011
  11. duygu7785

duygu7785 Hayallerimin tek sahibi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Pendik şifa hastanesini neden düşünmüyosun Ben oraya dr.burçak tok'a gidiyorum doğumuma 2 ay kaldı doktorumdanda çok memnunum hastane çalışanlarıda çok ilgili takibini yaptığı sürece gece doğumun olursa geliyo fiyatlarıda sema ve bölge hastanesine göre çok daha uygun doğum 430-650tl arası odaya göre değişiyo Epidural de artı 225 istiyolar
  12. 22 Ağustos 2011
  13. guncekiz

guncekiz güncekız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At

canım inşallah hayırlısıyla bebeğini sağilıklı bir şekilde kucağına alırsın.şifa hastanesine de gidebilirim aslında ama insan bi bilgisi olmayınca böyle çözüm arıyor.oraya daha önce hiç gitmedim.şimdilik bölgeden memnunum.bölge hastanesinde yeliz akçeliğe gitmiştim geçen hafta.bu hafta da kontrole çağırdı bakalım nolacak..
  14. 22 Ağustos 2011
  15. duygu7785

duygu7785 Hayallerimin tek sahibi Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    Amin inşallah. İçin hangisinde rahat edicekse ona git zaten. Bende bölge hastanesine oya hanıma gitmeyi düşünüyodum ama orda epidural yok bide gece doğuma gelmiyolar kim nöbetçi doktorsa doğumu o yaptırıyo diye tercih etmedim
  16. 23 Ağustos 2011
  17. guncekiz

guncekiz güncekız Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    hımm.daha ben bunları hiç sormadım.yarın tekrar kontrole gideceğim.ama daha çok var benim doğuma.o zamana kadar bi karara varmış olurum herhalde:-)
  18. 23 Ağustos 2011
  19. cesaret

cesaret Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Özel Mesaj At
    arkadaşlar ben bölge hastanesinden mustafa beye gidiyorum. doktor işine bişey diyemem. yani herkese göre değişebiliyor. ama ben doğum konusunda danışmadan bilgi almıştım. normal doğum 550, sezaryan 750 imiş. ben ekstra kendi doktorumu çağırabilir miyim, o zaman ücret ne kadar dedim. gerisini doktorunuzla anlaşacaksınız dediler. mustafa bey kendisi doğuma giriyormuş ama ne kadar isteyeceğini henüz konuşmadık. bilgilerinize......:D