pendik bölge hastanesinde doğum.

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve shrylz tarafından 16 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

16 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : shrylz
  1. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    sitede çok araştırdık ve ablam pendik bölge hastanesinde sezeryan doğum yapmaya karar verdi. doğumu 15 gün önce gerçekleşti işte izlenimlerimiz; hastane yeni açılmış olması sebebiyle temiz ve bakımlı. odaları geniş ferah ancak; doğum sonrasında doktorumuz birkaç saniyeliğine uğradı ve çıktı ablamın doğum sonrasında çok ağrısı olmasına rağmen ben doktorumuz gelsin diye 1 saate yakın dil dökmeme rağmen poliklinikte hasta bakan doktorumuz gelmedi/gelemedi(poliklinikte hasta sayısı fazlaymış). hemşire ve hasta bakıcılar vazifelerini yerine getirdiler ancak ayrıca bir bakım görmedik. yani kastım ablam ilk doğumunu 5 yıl önce özkan hastanesinde yapmıştı. şimdi nasıl bilmiyorum ama o zaman bebeği geceleri hemşireler almış bebek bakım odasında bakmış ve yalnızca emzirmesi için getirip sonra almışlardı. sezeryanlı yeni doğum yapmış kadın dinlenmişti rahatça memnun kalmışlardı. ayrıca özkanda taburcu olmadan önce 2 hasta bakıcı ablamı banyoda yıkamışlar. hala anlatır ne güzel yıkadılar bebekler gibi diye.ama bölge hastanesinde devlet hastanesi gibi gerekli kontroller ve rutin uygulamalar dışında bir bakım yapılmadı.biraz uzun oldu kusura bakmayın ama biz araştırırken böyle uzun uzun anlatan birini bulamamıştık umarım size yardımcı olur...

2. 16 Ağustos 2010
  3. GizemAkyuz

GizemAkyuz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    Canım çok güzel anlatmışsın, çok teşekkürler. Yakında Tuzla'ya taşınacak ve doğum yapmak istediği hastaneden 80 km. uzağa gidecek bir anne adayı olarak o taraflarda alternatif hastaneler araştırmaya çalışıyordum, yazın çok yardımcı oldu bana. Tekrar teşekkürler....
    Ablana da hem bebişi hayırlı olsun hem de kendisine geçmiş olsun.. Darısı başıma inşallah :)))

4. 24 Ağustos 2010
  5. shrylz

shrylz Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    610
    Ödül Puanları:
    113
    yardımcı olabildiysek ne mutlu bize..opuyorumnanaktan biz araştırırken çok fazla bilgi bulamamıştık. bu sebeple doğum yapan tüm arkadaşlar tecrübelerini paylaşırsa çok iyi olur. allah sağlıkla kavuştursun bebişine...

6. 26 Ağustos 2010
  7. rachelfine

rachelfine Güçlendirmedeeeeeee :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba ben de bölge hastanesine gitmeyi düşünüyordum, doktorum avrupa yakasında gidip gelmek zor oluyor, bilgilendirdiğiniz için teşekkürler.