Pendik Devlet Hastanesinde Doğum Yapan Var mı ?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve abanadeniz tarafından 23 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

23 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : abanadeniz
  1. abanadeniz

abanadeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Arkadaşlar Pendik Devlet Hastanesinde Doğum yapan, ya da bir yakını tanıdığı doğum yapmış ise hastane hakkında bilgi ve görüşlerinizi paylaşmanızı rica edeceğim.

2. 23 Ağustos 2010
  3. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    ay canım çok iyi olmuş bu konuyu açmışsın ben açacaktım bende orda doğum yapmayı düşünüyorum ama bilgide almak istiyordum istasyonun yanındaki hastane demi sadece doğum üzerine diyorlar yeni yapılmış yani varmış ama ek yapılmış galiba doğum olan yere öyle duydum

arkadaşlar varsa bize yardımcı olurmusunuz

4. 24 Ağustos 2010
  5. abanadeniz

abanadeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım açtım ama kimseden ses seda yok :çok üzgünüm. Hiç kimse bilmiyor galiba.

6. 24 Ağustos 2010
  7. gulranam

gulranam Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaslar bende bunu cok arastırdım yapan cok kışi var memnunlar ama dogumdan sonra tek kişilik oda secenegı yok ve erkek asıstanlarda doguma gırıyomus bende yenı hamileyım ınsan korkuyo kımseyede guvenemıyo oyuzden ben nene hatunu tercıh ettım..

8. 24 Ağustos 2010
  9. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende nenehatuna gidiyorum ama doğumu orda düşünmüyorum

10. 26 Ağustos 2010
  11. abanadeniz

abanadeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Açıkçası benim devlet hastanesi daha çok içime siniyor şu anda. Özel hastanelerden daha güvenilir gibi geliyor. En azından yapılması gereken ne ise onu yapıyorlar. Gereksiz yere extradan bir şey yapmıyorlar.
    Ben de özel hastanelere bu yüzden güvenemiyorum.

12. 4 Ekim 2010
  13. abanadeniz

abanadeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    nagehancım mrb nasılsın, görüşemedik bu ara. doğum yaptın mı. ne durumdasın merak ettim. kendine iyi bak. görüşmek üzere...

14. 5 Ekim 2010
  15. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    yaptım canım ama devlette yapmadım orda bana hafta içi gelirsen doğum yaptırırız hafta sonu yaptıramayız sen başka hastaneye gitdediler kendilerine güvenleri yok bebek iri diye korktular bende nenehatunda yaptım sezeryanla oldum
    kartal araştırmaya gittim orda da bakmadılar ağrılarım vardı hiç ilgilenmediler ordan nenehatuna geldim haman sezeryanana aldılar 21 gün oldu doğum yapalı

16. 8 Ekim 2010
  17. abanadeniz

abanadeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    canım geçmiş olsun.Allah analı babalı büyütmek nasip etsin inş. Hangi hastane hafta sonu doğum yaptıramayız dedi ya çok ilginç.Şaşırdım.Ben de kartal araştırma hakkında iyi şeyler duymadım,dediğin gibi ilgilenmiyorlarmış hiç. Ben hala doğum yapmadım. gün sayıyorum artık. Hastane konusunda kafam hala karışık.

18. 8 Ekim 2010
  19. Nagihan

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    pendik devlet dedi canım bebek iriymiş 3kg 6.40g doğdu pendik şifaya gidecektim ama kartaldan gönderince kendi dr gitmeye karar verdim kartal araştırmayı kesinlikle tavsiye etmiyorum pendik devlette kendilerine güvenemiyorlar puroblemsiz doğuracak kadın arıyorlar
    allah sanada kolaylık versin
    sana drun ne diyor normalmi sezeryanmı düşünüyorsun şifada burçak hanım çok iyi ben ona gitmiştim o bana normal doğum yaptıracaktı yatışımı vermişti ertesi gün ben doğum yaptım nenehatuna gittim orasıda çok iyi ama sezeryan ağırlıklı bebeğin kilosu küçükse normal yaptırıyorlar orda