pendik duduzar kır düğünü?

Konusu 'Düğün Mekanı' forumundadır ve sannem16 tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : sannem16
  1. sannem16

sannem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar pendik duduzarda düğün yapan yada düğüne giden varmı.
    internet sitesini inceledim mekan çok güzel gözüküyor ve 18+kdv ye yemekli menü var.
    çokda uygun bir yer.bilgisi olan varmı.arayıp sordum kişi başı fiyata 1000 lirada süsleme,müzik,palyaço,fotoğraf için ekleniyomuş

Son düzenleme: 13 Ekim 2009
  2. 13 Ekim 2009
  3. sannem16

sannem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
  4. 19 Ekim 2009
  5. sannem16

sannem16 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kimse yokmuuu?????????

6. 25 Kasım 2009
  7. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    burası tam olarak pendigin neresınde ve kac kişilik

8. 10 Haziran 2010
  9. tulayy

tulayy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Pendik kurtköy tarafına giderken yeri...Bende çok beğemiştim. Ancak yemekli değil de düğün salonalrı gibi bir konsepte oluyor ama fiyatları çok kazık oluyor. Yani kuru pasta çeres faln kişi başı 15 TL istiyorlar kdv hariçCADIARZU

10. 16 Haziran 2010
  11. ppinarrr

ppinarrr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    ben bu mekan sahibinin dersanesinde okudum yılsonu bitimindede sahibi olan hüsamettin elçi bize bir parti vermişti duduzarda..çok harika bir yer ben hep burada düğünümün olma hayallerini kurdum burayı gördükten sonra..ben bir iki hafta önce sordum kişibaşı fiyatı en düşük menüden 17 tl. 600 kişilik bir davet için yaklaşık 11 milyar fiyat çıkardılar..ve bu fiyat bu yaz için..yani seneye yaz artacak yine :)) biraz tuzlu ama zengin koca sahibi olacak adaylara duyurulur kaydirigubbakcemile3

12. 7 Temmuz 2014
  13. nalanbozkurt

nalanbozkurt Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba Hanımlar,

internette dolaşırken gördüm Duduzar Turistik Tesisleri hakkında 2010 yılında yorumlar yapılmış,ben tesisin müdüresi olarak sadece şunu yazabilirim,yaptığımız işler yapacaklarıızın göstergesidir.

Yaşadığınız en özel günün bir başkasının düşünceleri ile hayal kırıklığına dönmesini istemiyorsanız sizi ve konuklarınızı ağırlayan mekan ın yada şöyle söyleyeceğim düğününüzün yapıldığı kurumda bir ekiibin sizi ağırlaması yönlendirmesi en önemli detaydır.O gün heyecan, telaş hepsi bir arada hem sizde hem aile büyüklerinizde....Her şey yaşanabilir,her şey unutulabilir....
    Duduzar da yapılan organizasyonların özelliği kişiye özgü olmasıdır.Gelin veya Damatla yapılan işbirliği sonucu yazılan senaryo düğün günü geldiğinde sevgiyi yaşayarak konuklarınıza sunulur.Dakikalandırılmış yürüyüş planı ile karşılanan gelin -damat ve aile büyükleri ile herşey yolunda gitmeye hazırdır.Ekip uzman ve aralarında iletişim kurabilen kişilerden kişilerden oluşturulmuştur yürüyüş planıız detaylarınıza göre vrilir çünkü görev dağıllımı yapılmıştır artık yaşamak zamanıdır ve bazen kahkaha bazen sevgi çığlıkları alkış bazen mutlandıran bir iki damla gözyaşı ile hepimiz bir bütün oluruz ,çünkü biz Duduzar ailesiyiz ve sizlerde bizim üyemizsinizdir size organızasyonunuzun hazırlık sürecinde bazı durumlarda hayır lar kullanılsa bile bu tecrübemizden dir.Çünkü her şey bir konsept ve her detay ömürboyu gülümseme ile hatırlanacak anılarda saklanacaktır.
    Biz Duduzar ailesi olarak bizde olsanızda olmasanızda siz gençlerin soru ve heyecanlarıda her zaman yanınızda olabiliriz........
    Sürekli kendi içinde yenilenme sözü veren bir kurum olarak biz hep yanınızdayız ....
    Sevgi saygı ve mutlulukla kalın...