Pendik Kaynarca - Nenehatun Hastanesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Patricia tarafından 7 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

7 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlar, ben iş çıkışındada gidebileceğim, ve doktorumun hafta sonuda çalıştığı bir hastane arıyorum. yani dr arıyorum :) kaynarcadaki nenehatun hastanesi bana çok yakın. acaba oraya giden varmı? doktorları nasıl? hangi doktora gidiyorsunuz? çok endişeli ve eycanlıyım bana bilgi verirseniz sevinirim.
  2. 7 Temmuz 2008
  3. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ilk gebeliğimde oraya sıkca gidiyordum..
    canım gerçekten güzel ilğileniyorlar ayrıca yeni doğum üniteside var doğumuda orda yapan bir çok arkadaş vardı gayet memnun kaldılar tavsiye ederim...bende alt kaynarcadayım..yaklaşık 10 dakika bile yok aramız hastaneyle..bende rabbim bir başka yeri nasip etmezse orada doğumumu yapmak istiyorum..
    yeni fiyat almıştım..muayene+utrason 45 ytl ücretli fiyatıdır ... sevgiler
  4. 9 Temmuz 2008
  5. Patricia

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    TATOŞCUM :) çok teşekkür ederim canım bilgilerin için. ama senin doktorun adı neydi? ona gore bilerek gitmek isterim. sanırım bende bir sorun ve ve detaylı bir uzmanın elinden geçmem gerek canım.
  6. 9 Temmuz 2008
  7. mimoza

mimoza Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    meraba canım.ben orayı duydum gitmedim.ama dr.hale varmış çok iyi bir dr.muş.tavsiyem ona git
  8. 9 Temmuz 2008
  9. trueblue

trueblue fıstık anne:) Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Canım benim doğumum da kısmet olursa Nene Hatun Hastanesinde olacak.Doktorum Hilal Bayram ve çok da memnunum.Diğer doktorlarda çok iyi diyorlar ama ben Hilal Hn'ı tavsiye ederim.
  10. 9 Temmuz 2008
  11. TATOXSX

TATOXSX MEHMET Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım benim bu 8 yıl önceydi fatma hanım diye bir bayan yalnız o şimdi oradamı inan bilmiyorum..
    buarada ordada çok güzel kadın doğumcular olduğunu biliyorum...istersen danışmadan öğrenebilirsin canım..birde netten araştır..nene hatun daki doktorları ona göre gidersin..
  12. 9 Temmuz 2008
  13. KapicininBitliKizi

KapicininBitliKizi MANKEN GIBI GACIYIM Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Anam benim memleketlilerim varmis burda ben nene hatunu biliorum ama gitmek kismet olmaidi ozel doktorum var ama ordakilei bilmiorum
  14. 9 Temmuz 2008
  15. karabiberim

karabiberim yaren'im canım kızım... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    ay kızlar bende kartaldayım kaç gündür arastırıyodum nene hatunda yengem doğum yapmıştı hastane güzeldi genelde kapalı bayan personel var ama bana biraz uzak kalıyo ilk basta gidim dedm sonra uzak diye vazgeçtim şimdi özel umuta baladım yeni daha ama memnun kalmazsam gitmeyi düşünüyom bu arada ücret 11 e düşmüş orda aradım sordum randevu alınmadan gidiliyo ama memnun kalırsanız lütfen bilgilendirin
  16. 9 Temmuz 2008
  17. yeldanur

yeldanur Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşım bende tuzlalıyım ve nene hatuna çok gitmişimdir, sanırım herkes kendi gittiği doktorunun adını veriyor tabi doğal olarak onu biliyor, bende sana mediha hanımı tavsiye edeceğim iyi bir doktor ve yaş olarak tecrübeli diye düşünüyorum eminim hepsi iyidir ama ben hep ona gitmişimdir tavsiye edebilirim
    benide orda çalışan bir arkadaşım tanıştırmıştı doktor hanımla..sağlıcakla kal canım sevgiler
  18. 12 Temmuz 2008
  19. Patricia

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :lepi::lepi::lepi:
    teşekkürler kızlar. bu gun cumartesi olduğu için yarım gün çalışıcam. bu kadar iyi tecrübe edinen birileri olduğuna göre umarım bende ıyı haberlerle ayrılırım nene hatundan :) evet madem randevu sistemiyle çalışmıyorlar bi gideyim bu gun bi kontrol olayım bakalım nasılmış. doğal olarak biz kadınlar bu gıbı durumlarda çekiniyoruz doktora gitmeye. ama bu gun şeytanın bacağını kırıcam ve ilk muayneme gidicem kesin kararlıyım:) kızlar nasıl geçtiğini size pazartesi günü ayrıntılarıyla anlatırım :))))))