Pendik nene hatun hastanesi hakkında bilgi lütfen

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve seherozcan tarafından 12 Ekim 2010 başlatılmıştır.

12 Ekim 2010
    Konu Sahibi : seherozcan
  1. seherozcan

seherozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kızlar pendik nene hatun hastanesi hakkında bilgi alabilirmiyim doğum ücreti ne kadar hangi doktoru tavsiye edersiniz bilgilendirirseniz sevinirim :KK3:

2. 12 Ekim 2010
  3. gokyuzuu

gokyuzuu DeLiLeRDe SeVeR.... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    doğum ücreti cift kişiilik odalar varmıs eger 2 kişi kalırsan normal 240 lira eger tek kişi secersen 400 lira falan sezeryanda 570 falandı heralde yaklasık fiyatlar bu civarlarda ama ben kesınlıkle o hastaneyi tavsiye etmem

4. 12 Ekim 2010
  5. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende o hastaneye gidiyorum hilal bayrma şimdilik memnunum ama telefonla ulaşmak mümkün değil ve çok kalabalıkve ben gebzedn gidiyorum şuan ondan dah iyi bi astane bulamadım doktorum iyi ilgili hastanenin donanımıda iyi ama seher sen neden tavsiye etmiyorsun kafam çok karışık ben daha önce 2 düşük yaptım bi süre hamile kalamadım hilal hnaım vesile oldu ve çok şükür şimdi 5.5 aylık hamileyim şu saatten sonra acil karar vermem lazım doktor seçimim son ana bırakmak istemiyorum sizce

6. 13 Ekim 2010
  7. seherozcan

seherozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    zehra bende nenehatun hastanesine gidiyorum bende gebzede oturuyorum doktor tavsiyesi üzerine oraya gittim bende hilal hanıma gidiyourm 4.5 aylık hamileyim bende gerçekten çok kalabalık çok sıra bekliyorsun benim arkadaşımın akrabası orda doğum yaptı memnun kaldı bilmiyorum ben orda doğum yapacağım sanırım çünkü gebzede düzgün bir hastane bulamadım

8. 13 Ekim 2010
  9. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    aynen canım gebzede nerde oturuyorsun belkide karşılaşıyoruzdur hastanede ben sordum doğum fiyetlarını normal doğum tek kişilk oda 350 çift kişilk 240 galiba sezeryan tek kişilk 550 çift kişilk 440 bana kalırsa ben sezeryan istiyorum ama hilal hanım noral doğumu öncelik veriyo senin fikrin çok önemli değil yani eğer durumun uygunsa tabi tabi konuştuğum insanlardan öğerendim doğum yapan bi laç kişiyle konuştum çok memnunlar ama ne biliyim işte biliyosun telee ulaşmak mümkün olmuyor o beni çok rahatsız ediyor tele cvp vermiyorlar birde 600 bile olsa razıyım ama böyle deyip tahlil bilmem ne deyip 1000 liraya falan çıkarsak o kötü çünkü insan ona göre parasını ayarlıyor yani ayarlıycaz daha ama herşeydençnemlisi bebklerimiz sağlıklı kucağımıza alalımda gerisi boş cinsiyeti bellimi benim kzım olacak işallah hayırlısıyla aeo

10. 13 Ekim 2010
  11. seherozcan

seherozcan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    gebze merkezde oturuyorum canım fiyatları iyi ama dediğin gibi telefon olmaması kötü ben normal doğum istiyorum bakalım nasıl olacak kesin karşılaşıyoruzdur çünkü kontrol tahlil sonucu derken hep hastanedeyiz :) benim daha belli değil cinsiyet bir daha ki gittiğimde belli olacak inş sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil :)

12. 14 Ekim 2010
  13. Teletubby

Teletubby Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar doğumda denilenden fazla para ödemedim. O konuda garanti veririm. Amaaa çok kalabalık bir hastane.

14. 15 Ekim 2010
  15. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    neyse en azından donanımı iyi napalım her güzel şeyin bedeli olurmuş bizde sıra beklemeklen bunu ödüyoruz birde ben sabah erken gidiyorum sıra 1 saatte geliyor hayıfrlıysa işallah bebklermiz koklamayı emzirmeyi nasip eder rabbim sağlıcakla kucağımıza alırız işallah

16. 15 Ekim 2010
  17. kad_er

kad_er ASYA'm hoşgeldin kızım... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    merhaba kızlar...bu civarda oturuyorum,,,bebek sahibi olmak istiyoruz...şimdiden hangi dr iyi diye araştırmaya başladım...bana da yardımcı olursanız sevinirim...

18. 15 Ekim 2010
  19. zehra1715

zehra1715 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    mrb canım ben de daha önce 2 düşük yapmıştım ama daha sonra 1.5 yıl hamile kalamadım nenehatuna hilal bayrama gittim çokta memnun kaldım 3 ay yumurta takibi yaplaım dedi ve ben 3. ay hamile kalmışım çok şükür şimdi 5.5 aylık kzım benimle işallah enkısa zamnda rabbim sanada nasip eder ben kesinlikle hilal bayram diyorum zaten özgeçmişindede infertilite hakkında eğitimi yazıyor ama gene sen bilirsin ama kesinlikle gebzeyi tavsiye etmem hel merkez hastanesi gende bi araştır