Pendik veya 4.levent doktor ve hastane tavsiyeleri (lütfen)

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve akar tarafından 7 Eylül 2009 başlatılmıştır.

7 Eylül 2009
    Konu Sahibi : akar
  1. akar

akar Bekliyrz Seni Sabırsızca Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Merhaba arkadaşlar;

ben 8 haftalık hamileyim bu güne kadar 4 leventte Özel levent hastanesine gittim kontrollerim için, ama içim rahat değil. Yani Doktorum çok iyi güzelde ilgileniyor ama bilenleriniz varsa sizlerden de tavsiye almak istiyorum.

Ben Pendikte oturuyorum o civarda çok fazla hastane bilmiyorum dolayısıyla doktorlarını da. İşim Leventte ve yakın olduğu için levent hast. gidiyordum ama bana daha iyi bir yer önerirseniz değiştirebilirim. Doğumum içinde emin olmak istiyorum çünkü hastane ve doktordan. :CüvCüv:

2. 2 Ekim 2009
  3. asiikardelen

asiikardelen Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm yengem pendik hospital da doğum yapmıştı çok memnun kalmıştı ama yedi yıl önceydi şimdi nasıl bilemiyorum..

4. 21 Ekim 2009
  5. dandini28

dandini28 bebek kuşum,buruşuğum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    pendik şifayı öneririm.soner bey,burçak hanım.

6. 22 Ekim 2009
  7. bersu_791

bersu_791 canım oglum:)) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    pendik şifa hast kesınlıkle soner bey bır cok doktordan daha cok anlayıslı ve sabırlı ve hastasıyla fazlasıyla ılgılenıyor

8. 22 Ekim 2009
  9. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    soner beyi kesinlikle önermiyorum. ben de hamileliğimde soner beye başlamıştım. 8. haftada emriyoyu gözlemlemedi ve varsayımsal bilgilerle kesenin büyüdüğünü söyledi (kesenin mm lik hesabını bile yapma zahmetinde bulunmadı) iki gün sonra kanamam başladı ve bayrama denk geldiği için annemlerdeydim hemen bakırköy kadın doğum evi acil servse başvurdum. oradaki bilgili ve deneyimli doktor bana kesenin 8 haftalık kese olmadığını 6 haftalık olduğunu söyledi. aynı hafta boş gebelik teşhisiyle kürtaj oldum.

demem şu ki soner beyin bu tutumu elbette benim kaderimi değiştiremezdi, boş gebelik doktor ihmaliyle vs olan bir problem değil ama kesenin boyutunu bile ölçmeyen, birkaç saniye ultrasonda bakan, açıklama yapmayan ve geç kürtaj olmama neden olan biraz da soner beyin bu tutumudur. kendisi oldukça rahat, her hastasına düşük tehlikesi olup olmadığını bilmeksizin rahat rahat cinsel ilişkiye girin (ki girmedim), kasmayın, ağır kaldırmak vs bunlar şehir efsaneleri diyen bir insandır. kesinlikle önermiyorum...

10. 22 Ekim 2009
  11. pembehera

pembehera Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    boş gebelik teşhisinin öncesi ve sonrasında ve kürtajla beraber toplam 5 doktora gittim. en kötüsü soner bey di.

12. 12 Kasım 2009
  13. (g)ece

(g)ece Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben de soner bey'e gidiyorum. çok yoğun ve çok geniş vakit ayıramıyor gibi geliyor bana. ama bu civarda bulabildiğim en çok içime sinen dr. soner bey oldu. aşılamamı da o yaptı. bakalım...

14. 13 Kasım 2009
  15. emcan01

emcan01 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    benim yengem ve yeğenimin eşide pendik hospitalde yaptılar ve rutin kontrollrede oraya gittiler.ikiside memnun kaldılar

16. 7 Mayıs 2010
  17. zencefil

zencefil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkadaşlar.kadıköy çağıner hastanesi hakkında bilgisi olan varmı acaba kadın doğum bölümüiçin hamileyim ve ve o hastaneye devam etmek istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

18. 7 Mayıs 2010
  19. Nagihan

Nagihan kızıma kavuştum şükür Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    bende pendik şifada ferda hanıma gidiyordum ama ilgisizliğinden gitmeyi kestim çok sinirimi bozdu beni en fazala 5 dk bile tutmuyordur içerde enson gittiğimde 4aylık hamileyken gittim cinsiyetini merak ediyordum bana nedese iyi boşa gelmişsin cinsiyeti için erken dedi ve bana 40 gün sonraya gün verdi birdaha da gitmedim 2ci kez gitmiştim zaten

şimdi nene hatuna gidiyorum hala hanıma 10 dk kesin utrosyona bakıyor kadının kolu ağrıyor bakarken tavsiye ederim