Pendikde Hülya Aydogmuş'a giden varmı yada özkan hastanesınde dogum yapan varmı?

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve Wunsch tarafından 15 Aralık 2008 başlatılmıştır.

15 Aralık 2008
    Konu Sahibi : Wunsch
  1. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    a.s.
    arkadaşlar 28 haftalık hamıleyım ve pendıkde camının arkasındakı akbank ekpresın ust katındakı Uz.Jin.HÜLYA AYDOĞMUŞ ' a gidiyorum memnunmusun dersenız ılk hamılelıgım ve sımdılık bı sorun yok ben soru falanda sormuyorum o anlattıga kadar dınlıyorum dogumum onun anlaşmalı oldugu pendik özkan hastanesinde olçak inş ama hiç bi bilgim yok özkan hastanesiyle ilgili ve dogum ücretleri ne kadar bilmiyorum mumkunse bana yardımcı olurmusunuz :KK43: lütfena.s..

2. 25 Kasım 2010
    Konu Sahibi : Wunsch
  3. peppermint

peppermint Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    38
    merhaba benim ablamin 2 dogumunu ve ablamin esinin bir dogumunu hukya hn yaptirdi

iyi bir doktor

ultrason cihazlari iyi. mesela diger hastanelerden biraz daha erken zamanda bebegin cinsiyetini soylemisti..

abimin esi de ozkanda yapti dogumunu, hastane gorevlileri cok ilgililer; dogumdan sonra (istersen) seni yikayip saclarini kurutup fon bile cekiyorlar hastabakicilar..

yalniz dogumdan onra bebek icin baska iyi bir cocuk doktoru bulursun, hastane o konuda fazla iyi degil