Pendikte doktor tavsiyesi

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve aslidirek tarafından 7 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

7 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : aslidirek
  1. aslidirek

aslidirek Duruşkom benim Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar pendikte önerebileceğiniz çocuk doktoru var mı?şifa hastanesinde Nilgün Orağlı diye doktor varmış onu duydum.bilgisi olan var mı acaba?

2. 8 Ağustos 2009
  3. 35OZL35

35OZL35 Canım Oğlum Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    şifa hastanesindekini bilmiyorum ama benım pendik de götürdüğüm Nahir Kumbasar var işinin ehli bir çocuk dr 80 yaşında istersen telini verebilirim özelden mesaj atarsan verırım canım

4. 1 Eylül 2009
  5. evk

evk DORUK 10 MART Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende nilgün hanıma götürüyorum.çok iyi bir dr. güleryüzlü,ilgili çok memnunum.

6. 11 Ekim 2011
  7. cansu7

cansu7 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar pendik şifada dr.sevinç hm.var ona götürmeyin benim çocuğum alerjik bir çocuk. çocuğumu doğduğundan beri ona götürdüm çok yakından ilgileniyor inkar edemem ama iki defa çocuğumun bronşit olmasına sebep oldu ben öksürüğünü söylememe rağmen beni dikkate almayıp bana ciğerleri temiz bir şey yok dedi çocuğumun hastalığı ilerledi bronşit oldu sonra hava kullanmak zorunda kaldık yinede bunlara rağmen gittim üçüncüde çocuğum yine böyle ağır hastalanmıştı çok kötü öksürüyordu hemen sevinç hanıma gittim ciğerlerini dinledi temiz dedi bana.bende sevinç hm.göğüs hastalıklarına götüreyimmi çok kötü öksrüyor ve sürekli sık sık hastalanıyor dedim bana gerek olsa ben söylerim gitme dedi beni benical öksürük şurubuyla eve yolladı bir kaçgün benical şurubu kullandım baktım geçmiyor hemen süreyya paşa hastanesine gittim emine hekim diye bir doktor var anlattım durumunu hemen akciğer filimi çekti çocuğum zatürre olmuş akciğerleri iltahaplanmış şok oldum inanamadım nasıl olur kendi doktoru sevinç hm.bana bi şey yok demişti anlamadı nasıl olurdu güvenim çok sarsıldı uzun lafın kısası o an bıraktım sevinç hanımı bir daha gitmedim zatürre çok ciddi bir hastalık ya onu dinleseydim benical şurupla kalsaydım onu ALLAHA havale ediyorum içim çok yandı benden sonra gidenler aynı hataya düşmesin istedim o yüzden yazdım kusura bakmayın başınızıda ağrıttım iyi bir doktor bulamadım pendikte hala......

8. 12 Temmuz 2012
  9. squaw

squaw Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    86
    Pendik Şifa Hastanesinde Doktorumuz Nilgün Hanım. Herkese tavsiye ederim güler yüzlü halden anlayan çok çok ilgilibir doktor. Zaten hastanenin değil doktorun önemli olduğunu düşünüyorum. En kıymetlimiz bebeklerimiz için en iyisini her zaman istiyoruz. Dr Nilgün Hanım gerçekten bu konuda uzman.