pendikte önerebileceğiniz kadın doğumcu arıyorummm

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve nilaybekmezci tarafından 1 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

1 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : nilaybekmezci
  1. nilaybekmezci

nilaybekmezci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhabalar ben aranıza yeni katıldım ilk gebeliğimde 40 haftalık bebeğim karnımda öldü. çokk zor günlerdi hatırlamak istemiyorum. şimdi 2. gebeliğim ve erken doğum tehlikesi geçirdim 30 haftalığım şu anda pendikte ve ya civar ilçelerde gidebileceğim dr arıyorum lütfen tecrübelerinizi benimle paylaşır mısınız??

2. 1 Ağustos 2010
  3. nidah

nidah Sabır ve Dua...!! Üye

Beğenildi:
    233
    Ödül Puanları:
    153
    bende pendikte oturuyorum kartalda umut hast.de dr şeyma hanım var benim ilk hamileliğimdi tavsiye üzerine gitmiştim bende çok memnun kaldım tavsiye ederim:KK66:

4. 1 Ağustos 2010
  5. white_dreams87

white_dreams87 en güzel RÜYA'm Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende daha önce küçükyalı deltaya gidiyordum ama sonra değiştirdim pendik bölge hastane banu ergül e gidiyorum şimdi.gayet tecrübeli bir doktor bende çok araştırdım ve sonunda banu hanıma gitmeye karar verdim.şimdilik memnunum daha 1 kere gittim.çok güleryüzlü değil ama doktorun işini biliyor olması daha önemli bence.

6. 28 Eylül 2012
  7. joyjoyjoy

joyjoyjoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    .. Prof. Dr. Sermet SAĞOL'u kesinlikle tavsiye ederim. Ben amniyosentezimi O'na yaptırdım ve çokta memnun kaldım. Amniyosentezden önce uzun bir muayene yaptı. Yani diğer doktorlar amniyosentez yapılacak dediler diye hemen yapmıyor. Kendi geniş kapsamlı muayene ediyo ondan sonra yapıyo. Ayrıca o kadar iyi bir doktor ki konuşmalarıyla insanı çok rahatlatıyor. Benim sonucum da Trizomi 18 çıktı. Gebelik sonlandırma işlemi yapıldı. Benim doktorum Aydın'da Uzm. Dr. Cenk TAN'dı. Sermet Bey, Cenk Bey ile konuşup bilgiler verdi. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

8. 28 Eylül 2012
  9. joyjoyjoy

joyjoyjoy Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    41
    .. Haydaaa yanlış yere yorum yapmışım :)))