PEPTIQUE KREM( Peptique Cream ) kullananlar buraya...

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve kurabiye... tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : kurabiye...
  1. kurabiye...

kurabiye... Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar Amerikadan Türkiye'ye geçen yıl getirilen bi kırışıklık kremi 320-340 küsür fiyatlarda almayı düşünüyorum almadan kullananlar varsa tecrübelerini paylaşabilirlermi kaydirigubbakcemile5(hollwood yıldızları da bunu kullanıyomuş)hani tv de ilk çıktığında haberlerde böle lanse edilmişti,cildi peptit kompleksleriyle besliyomuş vs. vs. kullanmış olanlar cevap yazabilirler mi.zemuszemusa.s.

2. 10 Ocak 2010
  3. kurabiye...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    anlaşılan kimse o kadar parayı vermeyi göze alamamış iyi reklamı yapılamadı aslında bu kremin çatlaklara kadar cildin onarılması konusunda iyi geliyo diye araştırmıştım nette.boshayallersmile

4. 26 Ekim 2010
  5. hayatkavunici

hayatkavunici Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    61
    selamlar,siteye yeni üye oldum.PEPTIQUE KREM'i yaklaşık 15 gün önce aldım.345 tl'den fiyatı 160 tl'ye inmiş.Gerçekten güzel bir ürün.tüm gün cilt nemli kalıyor.Sivilce sorunu yaşayan biri olarak,henüz sivilce sorunu da yaşamadım.Yağlı değil,ağır değil,bütün cilt sorunlarının tek kremde çözülebileceği gibi bir reklamı var.Ben şimdilik memnunum ve inanarak kullanıyorum.
    sevgiyle kalın

6. 29 Kasım 2010
  7. kurabiye...

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bilgilendirdiğin için teşekkürler...

8. 13 Mayıs 2013
  9. merkulu

merkulu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    hayatım peptiqueden memnunmusun lütfen cevap yazarmısın lütfennnnnn.fiyatı pahalı ve nette hiçbir bilgi yokkkk lütfen yorumunu tekrar yapabilirmisin ? halaa kullanıyormusun?cevabına göre almayı düşünüyorum.öptüm sevgiyle kal.

10. 11 Mart 2016
  11. Eleyna_Eleyna

Eleyna_Eleyna Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    118
    Ödül Puanları:
    48
    bende aldım peptique kirişiklik giderici krem (peptide4) - 177 ml den.. bakalım ne sonuçlar doğacak

12. 9 Ekim 2016
  13. pinkys

pinkys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    merhaba, kremden memnun kaldınız mı? nemlendirme dışında cilt sorunlarınıa çözüm sağladı mı? ince çizgilere faydasını gözlemlediniz mi??

14. 9 Ekim 2016
  15. pinkys

pinkys Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ben de bu kremi aldım, 3 gündür kullanıyorum. 2-4 haftaya etkisini gösteriyormuş. Cildimde birkaç sivilce lekesi, birkaç sivilce nedeniyle oluşmuş minik çukurluk, vee en önemlisi -sinirimi bozan- yaşın yada düzensiz uykunun getirisi göz altında ince çizgi oluşumu var. Bu kremi kullanan ve doğru ürünü almışsın, verdiğin paraya değecek diyen var mı? :işsiz: