perisan oldum kizlar ya ne zormus annelik

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve yellowangelrufi tarafından 27 Mart 2009 başlatılmıştır.

27 Mart 2009
    Konu Sahibi : yellowangelrufi
  1. 6 haftalik hamileyim 4 gundur perisan etti beni kusmalar ne yesem cikarir oldum korkudan bisey yiyemez hale geldim inanin bunu yasayan daha iyi bilir bebisim gelismiyecek diye korkuyorum cunku yedigim durmuyo midemde ne yapcam bilmiyorum bulanti hapi kullaniyorum yagli hamur isleri kusmayi tetikleyecek seylerde yemiyorum ama olmuyo hapin bile faydasi olmadi annelik kolay is degilmis gercekten ins hayirli saglikli olur evlatlarimiz ve onlari dogurdugumuza hic pisman etmezler ins Allah hepimizin yar ve yardimcisi olsun

2. 27 Mart 2009
  3. nisa3

nisa3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bebişin 3 ay yediklerinden beslenmiyo zaten kendini zorlama ama bana gebe diyetisyeninbulantı için tavsiyeerini sana söyleyeyim sıvı ve katı yiyecekleri birarada amayın az yiyin 2 saatde yiyin kalkmadan önce başucunuzda bişeyler bulundur ytaktan kalkmadan önce onları ye eger çok kusma oluyosa zaten doktorun hap verir ALlAH yardımcın olsum ama bütün bunlar bitince senin bi parçan kucagında olacak inşallah sabretmeye deger

4. 27 Mart 2009
  5. ceylan83

ceylan83 boncuk gözlümmmmmm:)) Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    canım allah yardımcın olsun inşallah fazla sürmezz

6. 27 Mart 2009
  7. sxuxtlxux gayfe

sxuxtlxux gayfe prenslerim Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ohooo be canım sen daha yolun başına bile gelmedim.şimdiden pes etme bakalım.kusmalar bebeğin sağlıklı olduğu anlamına glir.hele bi doğsunda ozaman annelik ne kadar kutsal ve nekadar çok zormuş anlayacaksın...

8. 27 Mart 2009
  9. nehiriver

nehiriver 09 10 09 saat 9 05 :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    ben 9 haftalığım hala bulantılarım var her güzel şeyin bir bedeli var seve seve çekmek lazım :) geçmiş olsun

10. 27 Mart 2009
  11. mrftm

mrftm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    valla benimde bulantilarim cok feciydi yataktan kalkamazdim basim donerdi bide surekli yattim okulumada gidemedim hasta yattim hep ama uc ay gectikten sonra yani 12.haftam bittigene arada bualntim ve mide eksimem oluyo ama o akdar degil ben biraz rahatladim simdi 16. haftamdayim bu seferde bas agrilarimla basim dertte her ne kadar parastemol icebilirsin desede doktorum ben yinede icmemeyi yegliyorum cekiyorum insallah seninde bulantin 12.haftadan sonra hafifler gecer gider akrnimda birascik ciktii ayy cok guzel oluyo ama ne mutlubize her dedi cekmeye deger bebsim icin Allah olmayanlarada bu duyguyu yasatsin insallah her guzel seyde illa ki bi zorluk olucak :) herkese Allah yardim etsin kolay ahyirli dogmar nasip etsin insallah..

12. 27 Mart 2009
  13. m.joYy

m.joYy мαSαL тαdıηdα Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    4.aya kadar dewam ettı benımde her yedgmı su bıle buna dahıl çıkaryodum..4.ayda bitti ama 7.aya grdım ve halaaaaa mıgdem cok yanıyorrr.sadece süt ii gelıyor yanmama..

14. 27 Mart 2009
  15. beray60

beray60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benımde oleydı canım ya dun dr gıttım gavıscon verdı yemeklerden yarımsaat sora ıcıorum dunden beri sukur kusdmadım.benım mıdem hem eksıyor hemde yanıyodu 8 haftalık hamıleyım bende zorda ne demek kılo verdım ınan:çok üzgünüm:

16. 27 Mart 2009
  17. beray60

beray60 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sık ye ben ole yapıorum yaklasık az ama 4 5 ogun karnın bos bırakma dedı dr.bana hastaneye yatırım dedı ama ılac ıyı geldı.bu rada mıde bulantısı olmayanların bebegı kotu anlama gelmıyor sadece bunye farklılıgı SUTLU KAYFE mıde bulantısı bebegın daha ıyı oldunada gelmıo benım bıldım mıde bulantısı cekmeyen cok hamıle var bu bunye kesınlıkle

18. 27 Mart 2009
  19. eftelyaaa

eftelyaaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar 16. haftadan sonra merak etmeyin hiç birşeyiniz kamyacak ama o zamana kadar birazcık çektiriyor bu minikler bende 16. haftama kadar süründüm resmen kilo verdim serum yedim ama Rabbime şükürler olsun şimdi 23. haftamızldayız ve içimde bişeyin hareket ettiğin hissedince çok mutlu oluyorum.hepinize geçmiş olsun inşallah biran evvel geçer sıkıntılarınız