Perma ve Sonucu...(Herkes Baksın)

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve PastelBoya tarafından 29 Kasım 2009 başlatılmıştır.

29 Kasım 2009
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Valla bunu herkes bilsin istediğimden yeni konu açıyorum bizzat kendim yaşadım çünkü..Saçlarım o dönemler çook güzeldi tabi maşa yok,düzleştirici yok kurutup çıkıyordum o sıralar dökülmeye başlamıştı ama permayıda yaptırınca olan oldu tabii dökülme hızlandı kansızlıkta eklenince üstüne..

Salaklıp edip perma yaptırdım sormadan,soruşturmadan.Baştan sorun yoktu banyoda dökülen saçları görüyordum ama umursamıyordum..Sıkıldım ve artık permanın gitmesi için sürekli kestiriyordum ve normal tarakla taradığımdan dalgalı gibi olmuştu saçlarım.CADIARZU

Ben hala permanın etkisi sanıyordum ki değilmiş aradan 6 sene geçti ve hala aynı ve benim saçlarım çook seyrek.Sürekli kestirmeme birşey kullanmadığım halde düzelmedi..:çok üzgünüm:

Saçlarımın inceldiğinemi yoksa oluşan dalgalara mı yanayım bilemedim valla..senağlama
    Ve gittiğim kuaförlere şekil bozukluğunu anlattığım da direkt perma yaptırdın mı diye soruyorlar ve düzelmezmiş.Yapısını etkilemiş malesef ki..Bunları bilirsiniz ama ben direkt yaşadığım için paylaşmak istedim..

Güvendiğiniz yerlere ve 10 kere düşünün öyle yaptırın..:nazar:Bizzat yaşadım bunu eski resimlerime bakan şaşırıyor ve tabiki önce ben şaşırıyorum.Herkesin saçına da zarar verecek diye birşey yok tabiki benim teyzem de yaptırmış zamanında ve hala saçları çokk düüz sanırım kullanılan malzemeler çokk önemli..

Ama nedense soran kuaförler kullanılan ürünler iyi değildir gibi bi cümle kurmuyo direkt perma yaptırdın mı diyor..

Aklıma geldikçe içim yanıyor vallaaasenağlama

Son düzenleme: 29 Kasım 2009
  2. 29 Kasım 2009
  3. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    bunu paylaştığın için teşekkürler inşallah yaptırmak isteyen insanlara örnek olur

4. 29 Kasım 2009
  5. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Rica ederim canım ben bilinçlendirmek için uyarmak istedim.Herkeste bu tarz sonuçlar doğurmayabilir ki,benim 7 teyzemde zamanında perma yaptırmış ama yaptırınların saç yapısında değişme yok sadece benden de seyrek saçları var hepsinin nedeni bumu bilemiyorum..

Ama benim saçlarımın kesinlikle en büyük nedeni budur..

6. 29 Kasım 2009
  7. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    yıllar önce aynı hatayı bende yaptım
    saçlarım banyoda avuç avuç döküldü

8. 10 Aralık 2009
  9. simorgh

simorgh Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    aynı dertden bende müzdaribim...perma=dökülen saclar

10. 20 Ekim 2010
  11. pedes

pedes Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bişey soracam çok kafama takıldı (resim eklemeyi bilmiyorum) lütfen google'dan bakın yardım edin bana,sizce Ece Temelkuran'ın saçı perma mı?