Perma.....!!!!! Yaptiranlar buraya...!!!!

Konusu 'Kıvırcık Saçlara Özel' forumundadır ve bisquit tarafından 8 Eylül 2008 başlatılmıştır.

8 Eylül 2008
    Konu Sahibi : bisquit
  1. bisquit

bisquit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    biliyorum kızlar bu konu ne çok açıldı konuşuldu denilecek....fakat bütün konuları okudum ama ben sorularıma pek cevap bulamadım...

benim saçlarım düz...ve omzumun üzerinde...yani kısa....ve saçıma perma istiyorum....

yaptıranlar...(özellikle bu saç boyuna sahip olanlar) deneyimlerini benimle paylaşabilirler mi...?

yaptırmaya karar verirsem nelere dikkat etmem gerek...
    önerebileceğiniz yerler var mıdır,,,yaptırdığınızda kaç ytl'ye mal oldu...?

yani kısacası perme yaptıranlar...sizden perma hakkında herşeyi öğrenmek istiyorum....bana yardım edin...
  2. 9 Eylül 2008
  3. bisquit

bisquit Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yok mu kızlar yaa aranızda bana yol gösterecek biri...???
  4. 9 Eylül 2008
  5. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canım eğer saçlarım yansın mafolsun istiyorsan hiç durma hemen yaptır. sonra buraya saçlarım yandı başlıklı konu açarsın. perma ile ilgili konuları okumuşsun. orada hiç dikkatini çekmedi mi saçlarım yandı pişmanım diyenleri okumadın mı? bence asla ve asla yaptırma güzelim saçlarına yazık etme. saça çok zarar veriyor. şöyle diyeyim fön bile saça zarar veriyorsa ilacı kimyasal olan bir şey saçı ne hale getirir. sana kuaför eşinden bir tavsiye.a.s.
  6. 9 Eylül 2008
  7. cnscsn

cnscsn Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim sacım düz ve omuzdan biraz uzundu.180 ytl ye ünlü bi yere yaptırdım.3aylık.ilkinde arka taraflar tutmadı,sonra bida yaptılar..ilk zamanlar iidi de hewesimi aldıktan sonra sıkıldım keske yaptırmasaydım falan,sabırla 3 ayın gecmesini bekledim.şimdik 6 ay oldu kabarık,cok kötü ve cok yıpranmış.elimde olsa kökünden kestircem.hep topluyorum.ama jöle sürüp cıktıgında yine fena durmuyo.
  8. 9 Eylül 2008
  9. aynurenes

aynurenes Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    canım konuları okuduysan kesin benimkinide okumuşsundur bende yaptırdım saçlarım berbat oldu yani eski permalar yok artık en azından dalga olurdu şimdi saçın eğri büyrü bişey oluyor yanıyor ve ne kullanırsan kullan şakle girmiyor ben çok para harcadım permadan çok şekillendiricilere verdim ama fikir istersen ASLAderim...
  10. 5 Nisan 2009
  11. canon

canon Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bence kesinlikle yaptırma daha dün yaptırmış ve pişman olmuş birisi olarak
  12. 14 Haziran 2009
  13. senem_yonca

senem_yonca hayatıma anlam katanım... Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam kızlar.
    ben de dün perma yaptırdım ve ben çok memnunum saçlarım çok düzdü ve omuz hizasında. topladığımda her taraftan çıkıyodu ama permalı halini topladığımda sanki dağınık topuz yaptırmışım gibi çok hoş görünüyor ve yüzüme de çok yakıştı. herkesin fikri aynı olmayabilir doğru saçı biraz yıpratıyo ama abartılacak bi derecede değil bence! sonuçta düzleştiriciler ve fön saçı daha da çok mahvediyo. aslında daha iri dalga istemiştim ben kalıcı olarak ama malesef yokmuş öyle bişi mecburen yaptırdım ama memnunum. eğer hevesiniz varsa hayatta bir kere de olsa yaptırın içinizde kalmasın hiçbirşey. sonuçta kökü bizde uzar, kızlar..........:)
  14. 10 Temmuz 2009
  15. anqel_my

anqel_my anı yaşa:=) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sana tavsiyem kısa ve öz kesinlikle yaptırma ben yaptırdım çok pişmanım
  16. 14 Temmuz 2009
  17. karabiber01

karabiber01 11haziran 79.4 kilo Üye

Beğenileri:
    47
    Ödül Puanları:
    48
    yaa bende düz saçlıı olmakk isitiyorum amaa
  18. 19 Nisan 2011
  19. gizem_19

gizem_19 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    :KK14:sakın yaptırma canım benim haziranda 1 sene bitecek birincisi saçını banyodan sonra kesinlikle tarayamıyorsun,şekillerdirici sürmeden birşeye benzemiyor hatta ufacık bir yerini unutursan şekillendirici sürmeyi yandın kabarık bi görüntü oluyor.şekillendirici sürmeden cıkamazsın yni binbir kere pişmanım. ne güzel saçlarım vardııı:KK25: neyse permanın düzelme die de bi şansı yok uzmanasını beklemen lazım oda senelerini alacak :KK15::KK50::KK19::KK20: