Perwoll Siyah Sihir Hakkında Tavsiye İstiyorum :)

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve kondu tarafından 22 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : kondu
  1. kondu

kondu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Reklamlarda sürekli görüyorum siyah giysilerin rengi solduğu zaman bu ürün onları eski haline getiriyormuş..ıçinizde deneyenler var mı? Gerçekten denildiği gibi mi yoksa para tuzağı mı? Eğer siyah yapıyorsa sonradan boyası akıyor mu? :1rolleyes:

Renkliler için olanı da varmış onu deneyen var mı arkadaşlar tavsiyelerinizi alayım kaydirigubbakcemile5

2. 22 Mayıs 2010
  3. bluspirito

bluspirito Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben 6 ay öncesıne kadar sureklı kullanıyordum beğenerek ama hamıle kaldıktan sonra kokusuna tahammul edemedım
    öyle renklerı solmus olanların rengını daha siyah yaptığını gormedım renklısınıde kullandım guzel kı yumusatıcı bıle kullanmaya gerek yok

4. 23 Mayıs 2010
  5. kondu

kondu Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    hımmm demekki abartıyorlar...siyahları eski haline getirmeyecekse niye alayım ki..

6. 31 Mayıs 2010
  7. senemcik

senemcik Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    iyice uçmuş siyahların rengini yerine getirmiyor belki fakat bundan sonraki siyahların renklerini koruyor kokusuda harika ben sürekli kullanıyorum tavsiye ederim.renklisini kullanmadım denemek istiyorum.

8. 31 Mayıs 2010
  9. doddy

doddy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Benim bildiğim kadarıyla solan kıyafetleri siyah hale getirmiyor. Hiç öyle bir şey duymadım. Uzun zamandır kullanıyorum renkli çamaşırlarıma ve özellikle kokusundan çok memnunum. Tüm yumuşatıcılardan daha kalıcı kokusu var.