pes artık diyeceksiniz

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gulbeyaz_31 tarafından 1 Kasım 2008 başlatılmıştır.

1 Kasım 2008
    Konu Sahibi : gulbeyaz_31
  1. gulbeyaz_31

gulbeyaz_31 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    40
    Ödül Puanları:
    113
    arkadaşlarım desteğinize ihtiyacım var bu konuyu aslında yazmıcaktım ama başka konuşabileceğim kimse yok
    Ben bundan 2 sene önce biriyle chat te tanıştım 6 ay kadar tlf da konuştuktan sonra yüzyüze görüştük ii birine benziodu bana mesleğinin istanbulda dj lik olduğunu soledi doğruymuş ama ben inansamda ark larım yalan soluo diolardı nese görüştük fln 2 kes yüzyüze ama sonra ben oraya geldiğimde bana olan güvenini ölçmek için benle otelde kalcaksın deyince bende ayrıldım bole bişey bana uygun deildi çünkü .. ayrıldıktan sonra barışma çabalarına girdi ve ben barışmadım tabi benim sayemde kusenimle tanışmıştı benden sonrada onla görüşmüşler ve çıkıolar şimdi düşünebilio musunuz ?? yabancı biri deil kusenim ve ben tehdit tlf ları alıorum bayramda kusenimi istemeye geleceklermiş dün yine bi tehdit tlf nu aldım tembihlendim onlar buraya geldiğinde susacakmışım kimsenin haberi olmayacakmış bu kadar işte yorumlarınızı bekliorum..

2. 1 Kasım 2008
  3. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    kuzeninle aran nasıl bilmem ama bence onu uyarmalısın.belki sana değil ona inanmayı tercih edecektir ama en azından ilerde bir sorun yaşarlarsa keşke söyleseydim diye vicdan azabı çekmezsin.

4. 1 Kasım 2008
  5. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    sen ayrılmakla en iyisini yapmışsın...
    ama kuzenine pes dogrusu gercekten....
    başka birşey bulamıyorum söyleyecek...

6. 1 Kasım 2008
  7. ASSKIM

ASSKIM sadece KIZIM için:) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    vee bu arada gercekten kuzenini uyar....konuş...

8. 1 Kasım 2008
  9. MonaPisa

MonaPisa Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    46
    Ödül Puanları:
    148
    Hakikaten pes yani.

Hayatım bırak ne halleri varsa görsünler. Çirkefe bulaşma hiç. Öyle tehdit telefonlarına falan da pabuç bırakma, ya ver ağızlarının payını ya da hiç açma bile sıkma canını. Hale bak, gölgelerinden korkar hale gelmişler, hiç bir şey yapamaz onlar korkma. Haa kuzenine de tebrikler doğrusu, bütün bunların olmasına izin veriyor ya Allah onu da bildiği gibi yapsın ne diyeyim.

10. 1 Kasım 2008
  11. zeko

zeko umut €tm€k h€rş€yd1r..... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    hee bu arada kuzeninde de ne mide varmış şaştım doğrusu... tehditler içinde endişelenme havlayan köpek ısırmaz..

12. 1 Kasım 2008
  13. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ne desem şimdi size..... dj, zaten adam değilmiş,şerefsizin tekiymiş...kuzeninizin de ondan kalır yanı yokmuş....ben olsam, asla susmazdım. yok öyle şey.hem suçlular hem de güçlü... aileme söylerdim. beni tehdit ediyorlar diye. tehdit suçdur. bu arada ,tehdit derken,neyle tehdit ediliyorsunuz...ne diyorlar size...söyler misiniz...ne yapacaklarmış......o güveninizi ölçmek olayı da hikaye.... bir atılım yaptı... siz hayır deyince, seni ölçmek istedim yalanını söyledi..boşverin ,üzmeyin kendinize,tam kuzeninize layık biriymiş o. al birini vur öbürüne............

14. 1 Kasım 2008
  15. details

details pozitif olabilmek.. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    bence bu tehdit eden kişilere şöyle deyin;
    '' siz tehdit ediyorsunuz diye değil,hiç umrumda olmadığı için susuyorum..kalitesini bu şekilde ortaya koymuş insanlarla işim olmaz,onlar hakkında konuşup kalitemi we sewiyemi düşürmem,bundan sonra ne yapacakları da beni hiç ilgilendirmez,benim hayatım zaten kaldığı yerden dewam ediyor.gölge etmeyin yeter..''
    we bence hiç ama hiç ilgilenmeyin..
    üzerinde konuşsanız ne olacak..adamın kalitesi ortada ,
    kuzeninki zaten.. yorumsuz..

16. 1 Kasım 2008
  17. temmuziki

temmuziki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    153
    nasıl bi kuzenin varmış pes dogrusuuu

18. 1 Kasım 2008
  19. eates

eates Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    O adamdan kurtulmuş olman çok güzel bir şey,kuzenin eğer onunla evlenmeyi düşünüyorsa sana değer vermiyor demektir.O yüzden de boş ver,ne yaparlarsa yapsınlar.