Pes ediyorum sayin gaz bebeğiminden uzak dur biraz

Konusu 'Ağustos Anneleri' forumundadır ve MATASOY tarafından 11 Kasım 2008 başlatılmıştır.

11 Kasım 2008
    Konu Sahibi : MATASOY
  1. MATASOY

MATASOY Guest

Ya arkadaşlar kafayı yiyeceğim bu gaz sancısından. Perişanım ne yapacağı mı bilmiyorum? Herşeyi denedim şimdide kendince bana ceza veriyor bebeğim. Beni ememyi istemiyor zaten biberon ve kaşıkta almıyor sütümü sağıp bıraktığım halde. Dünden beri beni perişan etti. en sonunda acile götürdüm ordada ga sancısıı olduğu tescillendi.Biraz rahatladı ama ben çok kötüyüm tansiyonum düşmüyor stresim arttı. Yakamızı şu gazdan kurtarsak ne olur yardım et RABBİM çıkldıracağım. Lütfen bitkisel ama çoçuğa zararsız yöntemler biliyorsanız bana yazın bekliyorum yoksa :eek:klava:çıldıracağım. presnsesim çok mutsuz. Ağlamaları ciğerlerimi deliyor dayanamıyorum. lütfen

2. 11 Kasım 2008
  3. zeyynoo

zeyynoo zeynepin annesi sefaaa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah canım benim allah yardımcın olsun bizde zaman zaman aynı sorunla uğraşıyoruz şimdilerde azalmış bile olsa ben metsil +rezene +muskat kullanıyorum ayrıca rezeneyi bazen ıhlamurla hazırlıyorum gün içinde ara ara veriyorum tabi bu yazdıklarımın hepsini birden değil gün içinde az az vriyorum fayda ediyo canım
    inş. bebişin rahatlar çok ii bilirim ben bu çaresizliği

4. 11 Kasım 2008
  5. aymu

aymu Guest

canım öncekille geçmiş olsun.mucize bir çözüm 1 çay kaçığı kimyonu kaynar suda ez ıyınca bebeğinine içir göreceksin yararını mutlaka dene

6. 11 Kasım 2008
  7. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    birkaç tane çörek otunu küçük bir fincanda yaklaşık bir küçük çay bardağı su ile, içir kaşıkla.doktorumuz metsil vb ilaçları kullanmamazı , zamanla bebek dönmeye hareketlenmeye başladığında gaz sorunu ortadan kalkacak , sabredin demişti , haklı çıktı . biraz sabır , allah kolaylık versin.a.s.

8. 11 Kasım 2008
  9. zeyynoo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    aaaa
    bakben bunlarıbilmiodum
    valla akıl akıldan üstünmüşşş
    hatta bir elin nesi iki elin sesi varmışşşşşş

10. 11 Kasım 2008
  11. zeyynoo

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kız marulsendaha önce nerelerdeydin yafffff

12. 11 Kasım 2008
  13. marul

marul HAYALLERİM,EYLÜL VE BEN:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ben hep burdayım da arada kızıyorum , sadece okuyorum , cevap yazmıyorum,
    bu da benim protesto yöntemim , neyse topiği harcamayayım :roflol:

14. 11 Kasım 2008
  15. MATASOY

MATASOY Guest

canım ne kadar suda ve kaç kaşık veriyorsun samnrım ölçüsü önemli bu tür durumlarda yaptığın bitkisel yöntemlerin

16. 11 Kasım 2008
  17. free_love

free_love çikolatalı sos Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    öncelikle geçmiş olsun canım..benimde 2.5 aylık oğlum var bizde o sorunu çok yaşadık..kullandığım bir damla vardı colinox...şuan çok rahatım..günde 4 kez 10 ar damla olarak düzenli veriyorum..gaz problemimiz kalmadı..doktorunla konuşup denemeni tavsiye ederim.

18. 11 Kasım 2008
  19. MATASOY

MATASOY Guest

Canım çok sağol bizimki 3ayını bitirecek 5gün sonra maaşallah baya hareketli hatta dün gece bana o kadar eziyet etti ve kasılmaktan çoçuk yastıkta döndü koltuktan düşüyorduki annem tuttu ablam ayaklarında sallıyordu ben çok bunalmıştım. çok korktu bu sefer daha fazla ağladı. bende ağladım ay allahım ne yapacağımı şaşırdım. Rabbim kolaylık versin cümlemize umut ediyorum en azından günün birinde geçicek diye