Petek Dinçöz'ün saç rengini nasıl elde ederim?

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve EU3 tarafından 20 Haziran 2008 başlatılmıştır.

20 Haziran 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

selam kızlar.ben petek dinçözün sarı dalgalı saç şeklini istiyorum benim saç rengim açık hafif sarıya dönük aynı dalgalı ve renkte olması için hangi işlemler gerekiyor saçıma yardımcı olursanız sevinirim.yerimseniben

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Haziran 2008
  2. 20 Haziran 2008
  3. EU3

EU3 Guest

şu saç modeli a.s [​IMG]

4. 21 Haziran 2008
  5. ilaydahey

ilaydahey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    148
    bildiğim kadarıyla böyle uzun saçlı ünlüler kaynak yada çıt çıt kullanıyolar büyük ihtimalle kaynak rengi için bişey diyemiycem kuaföre sorarsan daha iyi olur

6. 21 Haziran 2008
  7. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    peteğin saçları çıt çıt ya da kaynak canım. hatta türkiyede ilk bu çitçitlar takma saçlar kaynaklar petekle ünlendi. petek dinçöz cıt cıtları diye geciyordu heryerde cok iyi hatırlıyorum :):):) yani coook büyük ihtimalle bunlar takma o yüzden de böyle işlem yapsalar bile saclarına sağlıklı uzun sacları var gibi duruyor.
    renk konusunda ben de birşey diyemicem cünkü hiç boyatmadım saclarımı daha önce.ama zaten sacların acık renkmiş senin sanırım heralde pek yıpratmadan bu rengi elde edebilir iyi bir kuaför diye düşünüyorum canım :1hug:

8. 21 Haziran 2008
  9. sebine

sebine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım saçların 2 ton açtır rengını ya da evde kendın yap saçlarıda satılan kırık maşa ile evde yapabılırsın :)

10. 21 Haziran 2008
  11. edda1985

edda1985 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    saçlarını aynen öyle daşgalı yapmak istiyorsan sana bir kaç öneri veriyim.. saçını ikiye böl BİR BÖLÜM ÜSTTE BİR BÖLÜM ALTTA sonra saçının alt kısmı ör sıkı sıkı.. üsr kısmıda sosis ile sar yat uyu akşam sabah kalktıgından aç aynı petek dinçöz gibi oluyo walla benim saçlarım belime geliyo ve öyle yapınca harika oluyooo normalde pırasa gibi düpdüz

12. 21 Haziran 2008
  13. EU3

EU3 Guest

kızlar önerileriniz için çok teşekkür ediyorum.: ayrıca edda1985 senin önerinde çok aklıma yattı sanada çok teşekkür ediyorum :dance:.haklısınız kaynak fikri bana göre değil zaten saçlarım uzun renk tonunu tuttursam yeter.renk hakkındada bi fikri olan varsa çok iyi olur.yanlış bi ton tutturmak istemiyorum sonra .sarının hangi tonudur acaba yada röfleyle tutturabilirmiyim saçım yıpranırmı nedersiniz CADIARZU

14. 21 Haziran 2008
  15. EU3

EU3 Guest

edda birde sosisle sar yat demişsin bende sıcak su bigudileri var onlarla olurmu?ama onlarlada yatılmıyoki çok sert kafama batarlar.:roflol:

16. 23 Haziran 2008
  17. ezgi35

ezgi35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ee min-ju cumm elde edebildin mi peteğin saçlarından:) merak ediyorum rengi falan nasıl oldu ??

18. 23 Haziran 2008
  19. barbizeynep

barbizeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    petek dinçözün sacları kaynak,bildigim kadarıyla kuaforu mosdan muammer yaprakgüla.s