Pgd ile gebelik

Konusu 'Tüp Bebek Yöntemi ile Çocuk Sahibi Olmak.' forumundadır ve oyadeniz12 tarafından 2 Mart 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    2 Mart 2010
    Konu Sahibi : oyadeniz12
  1. oyadeniz12

oyadeniz12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Hocam merhaba
    Öncelikle aramıza geldiniz için teşekkür ederiz.Ben sizin hastanızım zaten .Şu an gebelik testimin sonucunu bekliyoruz.Kısaca şöyle hatırlatıyım kendimi .Pgd yaptık tek embriyo konuldu.Sağlıklı olduğunu söylemiştiniz.Cuma sonuç alıcam.Sorum şu bu sabah hafif kırmızı akıntım oldu kanama gibi ama tam kanama değil.Hemşireler normal olduğunu söylediler.Ancak şimdi biraz daha kırmızı lekeler geldi.Sizce kliniğe gelmem gerekir mi .Çok beklentim yok aslında ama yinede telaşlandım.
    Çok yoğunsunuz biliyorum ama cevaplarsanız sevinirim.Sonuç ne olursa olsun şimdiden ilginiz için teşekkürler

2. 4 Mart 2010
  3. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba Oya sonucun hayırlı olsun cuma günü görüşürüz

4. 15 Mart 2010
  5. berencemre

berencemre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    mrb ben de pco hastasıyım ama benim gecikmelerim sadece bi kaç günlük olurdu. bi ara doğum kontrol hapı kullandım gecen haziran da bıraktım. bundan beş ay sonra kazara hamile kaldım. eşim ve ben hazır olmadığımız için bebeği aldırdık. benim korkum şu bundan sonra gebe kalabilir miyim? kalırsam da düşük riskim artmış mıdır? teşekkür ederim.

6. 15 Mart 2010
  7. Bahceci

Bahceci Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Tabiki gebe kalabilirsiniz bebeği aldırmış olmanız sonraki gebelikleriniz açısından bir problem oluşturmaz düşük riskini arttırmaz

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.