Philips Fc 9256/Torbasız Elektrikli Süpürge kullananız var mı?

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve sweetler tarafından 28 Ocak 2010 başlatılmıştır.

28 Ocak 2010
    Konu Sahibi : sweetler
  1. sweetler

sweetler sen=ben demek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bu süpürgeyi almayı düşünüyoruz
    en iyi yorumu kullananlar yapabilir
    kara vermek için yardım lütfen

2. 13 Şubat 2010
  3. angel77

angel77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    bende Philips FC-8734 1800 Watt var. 3 yıl önce evlenirken almıştım. çok memnunum. özellikle hepa filtresinden öyle bir toz topluyor ki ne var ne yok çekiyor. dediğin model çok pahalı gelmişti hemen hemen özellikleri aynı. bence benim kullandığım modelle bi kıyasla öyle karar ver. Yalnız Philpsten şaşma. Annem Dyson marka almıştı 15 yıl kadar önce 5 yıl içinde bozuldu ve servisi bile tamir edemedi üstelik sadece süpürgeydi. Sonra Philips in halı yıkamalı olan Maratton modelini aldık. Hem süpürge hemde halı yıkamasını 15 yıl kullandı halada kullanıyor. Canavar gibi makine. Bence Philips ten şaşma ve modelleri bi kıyasla derim.

4. 8 Mart 2010
  5. sweetler

sweetler sen=ben demek Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    evet aldım bu modeli
    tutma yerinde kumandalı oluşu güzel
    eğimi azaltan kolu güzel
    çekim gücü güzel
    sesi fazla değil no da güzel
    tek alışık olmadığım yanı her süpermeden sonra toz haznesinin temizlenip yıkanıyor olması
    o biraz uğraştırıcı
    gerçi her seferinde yapmak zorunda değilsiniz ama cekiş gücü için öneriyorlar
    torbasız olmasının tek kötü yanıda bu diyebilirim
    tek çarşı diye bi yerden 495 tl aldım

6. 24 Aralık 2010
  7. sevvalnil

sevvalnil Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    süpürgem bozuldu arkadaslar bosch ve rowenta arasında kararsız kaldım tavsiye ediceğiniz bişey varmı

8. 27 Aralık 2010
  9. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    ben çeyizime aldım bu süpürgeden ama henüz kullanmadım. alırken burdaki arkadaşların yorumlarına dayanarak almıştım. alıp memnun kalan çok arkadaş vardı

10. 26 Nisan 2011
  11. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.693
    Ödül Puanları:
    463
    kızlar Philips Fc 9256 süpürgenin filitresinin değişmesi lazımmış 6 ayda bir, doğru mu?, ya da başka ne tavsiye edersiniz:26::26:

12. 9 Mayıs 2011
  13. poyrazya

poyrazya Kocasının Bebeği Üye

Beğenildi:
    162
    Ödül Puanları:
    113
    böyle birşey duymadım ben arkadaşım. evimi yerleştirdim ve süpürgemi kullanmaya başladım. çok güzel. kendimi tebrik ettim güzel bir tercih yaptığım için. em kullanımı rahat hem de emiş gücü çok yüksek. nerdeyse halıyı kaldıracak bir gücü var.ben süpürge alacak arkadaşlara şiddetle tavsiye ediyorum. ayrıca her süpürmeden sonra hazneyi temizleyeceksiniz diye bir kaide yok. zaten biz ne süpürüyoruz ki olsa olsa toz giriyor hazneye. ama elbetteki taşlı bir yeri falan süpürürseniz her defasında temizlemek gerekebilir. o özellik gözünüzü korkutmasın yaniiii.