philips maraton FC9225

Konusu 'Elektrikli Süpürgeler' forumundadır ve mordabirrenk tarafından 11 Aralık 2011 başlatılmıştır.

11 Aralık 2011
    Konu Sahibi : mordabirrenk
  1. mordabirrenk

mordabirrenk Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yeni bir elektrik süpürgesi almak istiyorum ilgimi philips maraton torbasız Maks. 440 Watt emiş gücü üreten 2200 Watt motor
    fc9225 bu üründen kullanan varmı buraya o kadar güveniyorum ki yorumlara göre alıcam yardımcı olursanız sevinirim

2. 14 Aralık 2011
  3. gulizz

gulizz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende almak istiyorum ve maratonun bu modeliyle ihlas ve dyson arasında kaldım.nette o kadr çok yorum okdar çok model ve özellik varki kafam karmakarışık oldu.ihlasta karar kılmıştım ama arkdaşım öve öve biteremediği ihlası bi köşede öylece duruyor hantallığından kullanmıyor bile..ama ben artık tozdan hergün ev süpürmekten ve buna rağmen istediğim temizliği sağlayamamaktan bıktım..
    lütfen bu modeller hakkındaki düşüncelerinizi deneyimlerinizi paylaşın bizimle arkadaşlarrrrrrr....

4. 14 Aralık 2011
  5. mordabirrenk

mordabirrenk Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    tozu suya hapseden elekktrik süpürgelerden almayı düşünmüyorum.içinde biraz su kaldığı zaman koku yaydığını söyliyorlar 1. tercihim bu haftasonuna kadar yorumlara bakıcam ve hafta sonu alıcam